www.sudzibas.lv Libow beds Plaģiātisms, krāpniecība ?

Libow beds - Plaģiātisms, krāpniecība ?

Kāds var kautko pateikt par šo uzņēmumu - managulta.lv ? Es nezinu kapēc, bet es atrodu Anglijā tieši tādas pašas gultas, identiskas bildes, lielāka materiālu izvēle, augstākas (reālākas) cenas masīvkoka gultai. Par to ka šo uzņēmumu starpā būtu kāda sadarbība nav minēts. Vai tas ir plaģiātisms vai krāpnieciska darbība?

Adrese lv: http://managulta.lv/en/produkti-272591/masiivkoka-gultas-277161
Adrese uk : http://www.naturalbedcompany.co.uk/product-category/solid-wooden-beds/

K Krishinjsh 14.12.2013

Varbūt latvieši ražo un exportē tiem angļiem...

S sudziba24 14.12.2013

Nē, saņēm uatbildi no uk uzņēmuma ka managulta.lv ir vienkārši nozadzis dizainu ar visām bildēm utt.

L LiRu 14.12.2013

Latviešu mājaslapas sadaļā "Par mums" minēts, ka SIA LIBOWBEDS dibināts 2009. gadā; šādu uzņēmumu Lursoft neatradīsiet. Tiesa gan, ir Libow Beds, kas ar iepriekšējo nosaukumu Mana Gulta dibināts 2012.gada septembrī un jau šā gada aprīlī mainījis nosaukumu. Vēl jāpievērš uzmanību faktam, ka domēna managulta.lv īpašnieks ir nevis Libow Beds, bet gan SIA anadana, kā nodarbošanās ir dažādu citu, neklasificētu interneta pakalpojumu sniegšana...

Vēl sīkums, bet interesanti - pasūtot gultu, nav jāgaida tās izgatavošana - uzņēmuma noliktava ir tik pilna ar visu iespējamo izmēru un variantu gultām, ka atliek vien apmaksāt rēķinu un tajā pašā dienā gulta dodas ceļā:

"Pēc naudas ieskaitīšanas mūsu norēķinu kontā Jūsu pasūtījums automātiski tiek nosūtīts uz noliktavu un transporta kompānijai. Naudas ieskaitīšanas dienā pirkums tiek nosūtīts uz Jūsu norādīto adresi. "

Es šos pakalpojumus neizmantotu... Latvijā ir gana daudz mēbeļu ražotāju, un fakts, ka uzņēmums savā mājaslapā ne tikai nenorāda reģistrācijas numuru, bet arī sagroza nosaukumu, neliecina par uzticamību.

A Ansis Lielausis 17.05.2016

Pasūtīju...Piegāde, laikam tiešām būs 4-5 nedeļas, jo 3 ir pagājušas.
Bet zvanīja ka kavēsies, tagad vēl tikko vaicāja par laku.

Līdz šim viss liekas labi. Ja nebūs - kliegšu.

A Ansis Lielausis 11.06.2016

Saņēmu. Attieksme - ļoti laba. Kvalitāte arī. Pats koks - laikam jāskatās. Gultas stiprība - es būtu gaidījis vairāk, jo stiprinās ar 2tapām un skrūvi, bet na katram tas ir svarīgi.

B [email protected] 16.02.2017

Es šos pakalpojumus neizmantotu!Kvalitāte arī Negatīva!

J jml 24.06.2017

f

J jml 24.06.2017

Pasūtīto gultu piegādāja laikā,attieksme super,kvalitāte ļoti laba- esmu ļoti apmierināts!

A albertīne 22.08.2017

Mana pasūtītā gulta vienkārši lieliskā kvalitātē! Angļi esot partneri, tā puisis, kas montēja teica. Nezinu par slikto pieredzi, bet par to kvalitāti arī cena ir vienkārši ļoti laba! Es iesaku!

S sanols 03.01.2020

Vienreiz pasūtīju no šīs firmas gultu. Gaidīju vairāk kā 4 nedēļas. Katru reizi pašam proaktīvi vajadzēja zvanīt un rakstīt e-pastus, lai no Liepājas beidzot atved. Atrunājās ar aizņemtu grafiku utt. (piegāde uz Rīgu). Beigās atveda gultu - daļa no detaļām bija no citas gultas. Bija jāsauc vēlreiz piegāde, lai atved pareizās detaļas. Un no kopējā pasūtījuma beigās tāpat iztrūka materiālu. Un par to man vajadzēja avansu 50% samaksāt.

Neiesaku šo firmu!

Gultas kvalitāte ir apšaubāma, jo pēc laika visi savienojumi sāka iet vaļā un gulta vienkārši jūk. Masīvkoka trausla gulta.