S Sanita 21.01.2010

Mani tiesi interese vai reali kads no sis personas ir dabujis naudu vai ne?

V Vadims 21.01.2010

To ko jus tur rakstat pilnigais murgs. Es pieteicos kreditam un man atteica bet Sieva vakar saņema no viņa naudu. Un tiešam smekligi lasit celvekus kuri pati ne-ko nezin bet citam var dot ebkadus padomus un sakt ka vajag darit pareizi. Tapec ari dzivo tikaj interneta un sudzas par visiem no bada.

R robless 21.01.2010

Iepriekšējais pozitīvais sludinājums paša Puhova vai viņa draugu rakstīts - gramatika nav stiprā puse. Vai tiešām viņš ir tik naivs, ka domā, ka kāds noticēs? Vienu dienu te piezvanīju uz šo numuru - neceļ:)) Laikam jau drusku raustās. Iesaku visiem viņa apkrāptajiem apvienoties: savākt konta izdrukas, kur redzams uz kuru kontu sūtīts, ceru, ka esat bijuši tik gudri un paņēmuši no viņa pases kopiju. Tad ar visu saraksti, pases datiem un kontu izrakstiem uz policiju. Ja cilvēks netiekas aci pret aci - tad tas nav normāli. Vismaz jau tāds, kuram ir tik lieli naudas līdzekļi jau nu gan var īrēt normālu biroju ar visu sekretāri, nevis pa kaktiem slapstīties! Neesiet tik naivi!!!

E elīna 21.01.2010

krāpnieks 100%

F fanu klubs 21.01.2010

Uzmanieties arī no Daiņa Kalvāna! Šī personība cenšās īpaši ilgi un daiļrunīgi pārliecināt, ka nav krāpnieks, taču tā saucamo izskatīšanas maksu nav ar mieru saņemt pie līguma parakstīšanas, kaut arī apgalvo, ka saņemt aizdevumu nebūšot problēmu. Ideja par apkrāpto apvienošanos ir lieliska!

A Aleksandrs 21.01.2010

kaut vai 5-6 mulki no jebkura Latvijas stura uzkeras uz tadu puhovu un letticibas del parskaita sim 100 Ls, nekadus paradus vairs nevajag izsist, var mierigi uz idinu naivuma un leetticibas dzivot:)tagad katrs grozas ka var, ne najebeš-ne proživeš!!!

W wiksais 21.01.2010

Man māsica arī Kalvānam pirms kāda gada pārskaitīja naudu par aizdevuma izkārtošanu. Aizdevumu gaida vēl šodien:)) Kad šim lielajam investoram viņa prasīja, kur tad šim tāda nauda, tad teica, ka nodarojas ar nekustamajiem īpašumiem. Nevis ar nekustamajiem īpašumiem, bet ar lētticīgu cilvēku smadzeņu skalošanu!
Tiešām vienu reizi par visām reizēm kādam uzņēmīgam cilvēkam vai cilvēku grupai vajadzētu pielikt punktu šo jefiņu darbībai, ja jau policijai neviens apkrāptais nesūdzas (laikm pašiem kauns par savu naivumu), tad nokārtot pašiem saviem spēkiem. Līdzīgi kā viens džeks Ķengaragā uz savu roku autozagļus pieķēra.
Un nemaksājiet vairs nevienam pirms tikšanās un līguma noslēgšanas, tā jūs neuzturēsit veselu armiju sīku krāpnieķeļu!!!

E er 21.01.2010

Izskatas par 99% Puhovs krapnieks, jo sodien man ar vinu bija sarunata tiksanas pie notra uz kuru vins neieradas. Merkakis tads. Labrat apvienotu spekus ar vel kadu un ietu uz polciju! Telefons vai nu aiznemts, vai ari manuzvanu necel.

B bijušais šoferis 21.01.2010

Vēl ir Andris Gross...tāds pats krāpnieķelis...ja kāds ir uzķēries uz viņa āķa, rakstiet, labprāt apvienotos sankcijām...

V vika 21.01.2010

variet sniegt policijā ko gribat-viņi atsaka.iztērēsiet naudu -vismaz 5 ls.ierakstītās vēstulēs sūtot no mājas uz māju(tur to nodaļu ir vairāk kā trako mājā), bet jums atteiks, jo LR nav tāda likuma, kas pierāditu, ka mana naudas došana kautkādam Puhovam tiešām ir krāpšana...Aktualizējas linča tiesas jautājums.noķert to mēkaķi, ja viņu tā vispār sauc un nomasēt pliku pa sniegu.Sist nē, -pazemot!

R Raitis 22.01.2010

100% krāpnieks. Mums bija sarunāts tikties šodien pie notāra, bet protams nekā- neieradās un arī uz telefona zvaniem neatbild.Izkūpējis maita.

R reinis 25.01.2010

Ceru, ka neko vēl neesat viņam samaksājis? Nekad nemaksājiet neviens iepriekš! Tikai pie notāra u tur viņa klātbūtnē pārskaitīt! Kāpēc jūs neviens viņam neprasāt uzrādīt pasi un deklarēto adresi? Viņš taču Jums to prasa! Tad būs mazāk probēmu ar šādu puhovveidīgo un citveidīgo atrašanu!! Tad visiem apkrāptajiem savākties (to, ja labi grib, var izdarīt) un kaut vai nozilināt šitādu tipu, kam 20 000 ls pa labi un kreisi mētājas!!!