www.sudzibas.lv Valentina Grafiskais dizains - kurā augstskolā iet macities?

Valentina - Grafiskais dizains - kurā augstskolā iet macities?

Sveiki. Milie cilvēki lūdzu iesakiet kādu augstskolu kur macities grafisko dizainu. Esmu lasijusi daudz un dazadas atsauksmes, bet diemzēl jau novecojusi informācija. Interesē tieši pašreizējā situacija. Lūgums bez rupjībām. Sauss viedoklis :) Un vēl interesē informācija vai ir verts iet uz kādiem kursiem un tad uz augstskolu? Vai doties pa taisno? Un kādi ieguldījumi būs neskaitot kkādas kancelejas preces? Piemeram programmas vai datortehnika? Paldies jau iepriekš!

G

Работяга 15.08.2017

Latvjai izglitibas nav nozimes.. vari iet macities ja ir stipendija un budzeta vieta.. viss parejajs izmesta nauda

G G0G0 15.08.2017

Ja esmu versusies te tad tomer taa neuzskatu. Bet jebkuraa gadiijumaa paldies par viedokli. Visaa nopietniibaa apsveru maaciibas arii aarzemees. Kaut arii vairaak sliecos uz palikshanu. Vismaz pagaidaam

Работяга 15.08.2017

Ka tu arzemes macisies? Turku valoda? Un pec tam kads no tevi specialists?

G G0G0 15.08.2017

Paldies! Ja kadam tomer bus kads jedzigs padoms. Loti gaidu

M Macc 16.08.2017

Mācies Youtube - pašmāju ceļā visu pilnībā var iemācīties. Es grafisko dizainu iemācījos pilnībā viens pats. Un tas ir nereāli viegli.

Ar to papīru ko dabūsi augstkolā pēctam var noslaucīt vienu vietu - GARANTĒJU ! Nevienam neinterisē tavs papīrs bet gan reāls portfolio.

Работяга 15.08.2017

Vienalga veiksmi tev macibas!

G G0G0 16.08.2017

sory par sarkano netur nospiedu :) Paldies par ieteikumu. Youtube ir daudz materiala varbut iesaki ar ko pats/pati esi macijies/jusies

G G0G0 16.08.2017

Un vel ir plus macibam skolaas. Taa ir iespeeja ieguut arii kaadus sakarus, kas turpmak var palidzet atrast darbu, kur sakt no nulles. It ipashi ja ir talants un ja to veel kaads pamana/.