www.sudzibas.lv Valdis Rudzītis Apzaga sūtījumu

Valdis Rudzītis - Apzaga sūtījumu

Valdis Rudzītis nodarbojas ar sūtījumu nogādi uz un no ES valstīm. Diemžēl pēdējo sūtījumu minētais kungs ne tikai nogādāja atvērtu, bet arī ar iztrūkumu.
Neuzticaties minētajam kungam.
Visticamāk , ka tiksiet apzagti...

J

U ucsireland 18.11.2013

Ja minetais klients velejas sutit alkoholu un cigaretes no Latvijas uz Iriju vai UK par to ieprieks nepazinojot, kaut gan bridinats par to savlaicigi, nevar tikt uzskatits par parkapumu no parvadataja puses, ja sis cigaretes un alkohols tiek iznemtas no pacinas pirms izbrauksanas no Latvijas - Irijas un UK muita tas butu konfiscejusas jebkura gadijuma un uzlikusas naudas sodu parvadatajam.

J julija101 07.02.2014

Cepuri nost soferitim !!!
Viss kaa solits - no durvim lidz durvim, atri un precizi !! Super !!!

V Valdis Rudzitis 17.10.2016

Tā nav sūdzība. Jo nav uzrādīti fakti. Vārds uzvārds. Datumi. Daudzumi. Iztrūkumi. Pierādījumi. Čeki. Iesniegums policijā. Tā jau var par katru rakstīt kovien vēlas. Lai zeļ un plaukst šāda veida portāli. Savu laiku un naudu gan neieguldītu tiesājoties ar šiem apmelotājiem.