Valdis Kupelis - Tirans

Dzemdēju Ventspils slimnīcā, saskāros ar lielisku personālu-E.Ošiņu,K.Bacanovu,Vecmāti Baibu un brīnumjaukām māsiņām.Šo jauko cilvēku vidū strādā vecs ''miesnieks'' Valdis Kupelis. Šis ārsts ir tik rupjš,kādu nekad nebiju redzējusi,apskate tik šausmīgi sāpīga,uzdotie jautājumi tādā tonī,ka gribas ar visām sāpēm bēgt prom un neatskatīties.

T

D draudzene29 12.03.2014

°Tas ir drausmīgs dakteris.Apskates ļoti sāpīgas.Attieksme nievājoša, paaugstinātā tonī runā ar grūtniecēm. Vecs, pretīgs ...uzskata sevi par baigo profesionāli, kurš VARBŪT kādreiz bija, bet ne tagad.!

Z zanna-panna 05.07.2014

Моя знакомая из Риги ездила рожать в Вентспилс.Была очень довольная всеми, кроме него. Он кричал на роженицу...мол, та привезла свои проблемы Ему.Люди, КАРАУУУУУУУУЛЛЛЛЛЛЛ!с КАКИХ эТО пор ребёнок -проблема? ...а может больнице деньги не нужны?Ведь знакомая рожала за деньги.
Думаю, что у старика уже моразм...бесится, что член не стоит:)))

K kristine32 05.01.2015

Labdien! Vēlējos padalīties pieredzē par Valdi Kupeli, kas strādā Ventspilī un arī Kuldīgā par ginekologu.Lasu sūdzības.lv tur ļoti daudz sūdzas un nekas nav ņemts vērā. Sakumā domāju, ka tās ir muļķības, bet tiešām.Tad nu tāds stāsts.

30.12.2014 Izsaucu ātro palīdzību Saldū kur es dzivoju, brigāde bija ļoti laba pret mani.Man ļoti sāpēja pavēders ka nevarēju izturēt sāpes un asiņošana man bija 2 nedēļas.Daktere izdomāja man vest uz Kūldīgas slimnīcu es protams piekritu, jo sāpes bija neizturamas, protams Saldū izmeklējos neko nekonstatēja tad nu lūk.Aizbraucot uz Kūldīgu sastapu dakteri Kupeli.Tad nu process bija tāds .Kādēļ esat šeit?Kas man sāp protams pārbaudīja bet ļoti brutāli tiešām sāpēja, tā jau nejutos labi un vēl šitā.Protams viņš pasaka ka tas ir no muguras, bet es viņam saku ka nevar būt ja asiņo.Protams viņš man jautā vai tīrīsim?Es protams saku kā būtu labāk un kādēļ tas jādara viņš atbild.Es tev nejautāju kādēl, bet vai tīrīsim.Protams apstūlbu un saku ka tāpat 24.00 netieku mājā.Nu tad viņš saka ka rīt no rīta būs tīrīšana, pirmkārt man neteica kādēļ tas jādara a ja nu biju stāvoklī?Uzgāju uz nodaļu un domāju iešu gulēt bet nē dakters jau augšā un saka, lai es noģērbjos un eju uz tīrīšanu, atkal jāsaka tā ka viņš teica ka tīrīšana būs nākamajā dienā un vēl uzkliedz lai ātrāk to daru jo nēēsot laika.Nu tad nu lūk iztīrīja man dzemdi ieveda man palātā sapotēja un vēl jo šobaltu dienu nezinu kādēļ tā tīrīšana bija vajadzīga ?Jo atbraucu mājā un sāpes atkal parādījas… Jo nākamajā dienā ka piecēlos slimnīcā ienāca jauna maiņa un līdz ar to cita ginekoloģe neveica ne ultrasonogrāfu jo es jau teicu ka varbūt olnīcas sāp, un mani palaida mājā . Es tak nēēsmu dakteris.lai pati sev noteiktu diagnozi Jo tagad atkal mocos ar vēderu sāpēm un asiņošanu nu tak tā nevar būt tad jājautā ko viņš ar mani tad izdarīja jo slimnīca man arī neiedeva izrakstu kas man kais un kādēļ tur nokļuvu.Takā manas domas ir ka samaksāju 13.72 ne par ko jo neizmeklēja mani vispār.Tagad gaidu rindā saldū uz datotomografiju kurš ir tikai janvāra vidū un iešu tagad bez rindas lai man izmeklē olnīcas.Kas atbildēs par to ka tik ilgi es gaidu rindā un kūldīga neko neizdarīja un ja tiešām man būs kas ielaists, Jo esmu ieinteresēta atklāt ātrāk kas kaiš, lai varu ārstēšanās procesu paātrināt.Katrā gadījumā Kuldīgā vairs neiegriezīšos un tur jūtos kā cūku kautuvē.Ātri ātri un lai vācās prom un nemaz nav tik labi ka tīra bez iemesla .

Paldies ka uzklausījāt vienkārši man liekās ka tādam dakterim nav jāstrādā par ginekologu un tiešām Padomājat par to, jo izlasot portālos par vinu mati paceļās stāvus un brīnos ka neviens neko nedara nejau esmu vienīgā kas sūdzas bet simtiem.

G Guntulēns 03.03.2016

Nevajag muļķības rakstīt. Man pašai bija dzemdības 27.12.14 un šis ārsts 30.12 nekādi nedežūrēja arī nodaļā tajā vakarā nevienu neieveda. Gulēju gin.nod. Tā, ka nevajag pa pasauli izdomātus stāstiņus rakstīt.

I Inese Lude 21.07.2017

Neticu! Dr. Kupelis ir izglābis neskaitāmu māmiņu un bērniņu dzīvības! Aiz ārēji skarbā veidola slēpjas gudrs, kompetents speciālists. Bet Kristīnei gan iesaku atgriezties skolas solā, jo ārprāts, ar kādām kļūdām rakstīts teksts. Kāda KŪLDĪGA, kāda apstūlbu vai nēēsmu. Kauns par mūsdienu analfabētiem, bet tie jau naskākie uz sūdzību cepšanu.

L Lietotājss 20.08.2015

Loti līdzīga situācija.
Zvanu interesties par savu problēmu. Ārkārtīgi nelaipns un nepatīkams dakteris izlamā mani, ka uzdrīkstos viņu traucēt. Itkā man pašai būtu bijis jāzina kā rīkoties.

Vēlāk zvanu interesēties - kas ir šis koncentrācijas nometnes laikmeta 'dakteris' - Valdis Kupelis.
Gatavojos sniegt oficiālu sūdzību, aicinu citus darīt tāpat.
Tāda attieksme civilizētā pasaulē vairs nav pieņemama.

D Dana un viss 28.02.2016

es piedalos rakstit sudzibu ja vel to veliies es vinam netisam uzsskreju virsu ,jo laikam viņš bija lloti aiznemts skatoties panaramu un dzert viskiju