www.sudzibas.lv Vairāk Saules restorāns Neievēro mūsu Latvijas likumu

Vairāk Saules restorāns - Neievēro mūsu Latvijas likumu

Vairāk Saules Neievēro mūsu Latvijas likumu 47. pants. Pārbaudes sekas.

(1) Pārbaudes laikā darba devējam un darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu trīs dienas iepriekš. Darba devējam, uzteicot darba līgumu pārbaudes laikā, nav pienākums norādīt šāda uzteikuma iemeslu.

Vairāk Saules restorānā galvenā pavāre Valentīna TC ''Domina'', restorānā uz darbu ieradusies ne savā maiņā. Teica, ka esmu atlaista, ka šodien strādāju pēdējo dienu. Viņa teica, ka ir cits cilvēks.

Nekāda brīdinājuma iepriekš nebija.

Lūk, tā ''Vairāk Saules'' restorāns rīkojas ar saviem darbiniekiem. To pat nezināja otrs pavārs, kurš todien strādāja.

Velvetpopstar 07.12.2023

Vispār drīkst atlaist bez brīdinājuma pārbaudes laikā.

O oIo 07.12.2023

Nedrīkst . Apgūstiet likumus, pirms muļķības gvelzt.

Velvetpopstar 07.12.2023

Likumi ir domāti priekš mierpilsoņiem. Daudzās darba vietās bez brīdinājuma atlaiž. Un ko tas mainītu, ha paziņotu 3 ātrāk, paspētu atrast jaunu darbu?