www.sudzibas.lv Vainaguservice.lv Neizpildīts pasūtījums noteiktajā laikā

Vainaguservice.lv - Neizpildīts pasūtījums noteiktajā laikā

Pasūtījām vainagu bērēm divas dienas iepriekš. Mājaslapā ir rakstīts izgatavošana līdz 24 h. Veicot pasūtījumu ir jānorāda datums un laiks līdz cikiem vainagam jābūt gatavam.
Atbraucot pakaļ vainagam, mazliet vēlāk par norādīto laiku, tas pat nebija iesākts! Rezultātā bija jāizvēlas vainags no citiem pasūtījumiem, kuru uz vietas darbiniece vēl pielaboja. Vēl kā izrādās, nepieņem maksājumu kartes, jāmaksā tikai skaidrā naudā! Paldies par nokavētu bēru sākumu un pamatīgu stresu. Pirmā un pēdējā reize, kad pasūtām vainagus jūsu mājaslapā un neieteiksim arī citiem, jo šāda situācija nav pieļaujama. Vismaz būtu laicīgi brīdinājuši, ka nepaspēs sagatavot pasūtījumu.

G Gulbenietis 17.11.2021

Laicīgi vajag pēc vainagiem braukt. Bļin, pat uz bērēm cilvēki māk nokavēt :D. Uz savām gan mēs katrs ieradīsimies laicīgi :D.