Vadims Timofejevs - Vadims Timofejevs

Vai kads var padalities pieredze ar aizdevuma izsniedzeju Vadimu Timofejevu?
shitaa raksta kad interesejas par vinja sludinajumuLai pieteiktos kredītam Jums ir jāaizpilda kredīta piešķiršanas anketa kas atrodas pielikumā un nosūtiet to mums uz e-pasta adresi. Šī anketa palīdzēs mums ātrāk pieņemt galīgo lēmumu par Jūsu naudas kredīta izsniegšanu.

Divu darba dienu laikā no kredīta izskatīšanas maksas saņemšanas mēs izskatīsim Jūsu pieteikumu un nosūtīsim Jums lēmumu par kredīta piešķiršanu. Par kredīta izskatīšanu Jums ir jāpārskaita – 3.00Ls ( trīs lati 00 santīmi ). Kredīta izskatīšanas maksa jāveic no sev piederoša bankas konta.

Mūsu rekvizīti:
Vadims Timofejevs p.k. 260479-11836 Bankas konts LV56HABA0551022009570

Maksājuma mērķis- ''izskatīšanas maksa ''

Atcerieties, ka slikta kredītvēsture vēl nenozīmē, ka mēs Jums noteikti atteiksim. Ja Jūsu debetparādi un kredītsaistības tiek sekmīgi kārtotas vai tādu nav, mēs ar prieku individuālā kārtībā izskatīsim Jūsu pieteikumu un piedāvāsim savus variantus.

V vasja 08.03.2011

un tiklidz es atbildu ar to kapec tiesi tris lati ne santims, ka citiem aizdevejiem tad seko gramatiski divaina atbilde-

Jus varat ari nemaksat iskatišanu maksu, Varat savakt visus izziņas un izrakstu no banka par pedejam 6.menesim jaaspildet pietejkumu un isņegt musu firma.

E es 09.03.2011

tas veel pid****

G gardumins 09.03.2011

neko vins nepiedva, savac 3 ls un viss, es un 5 mani draugi meginaja sanemt un nevienam nekaa

R rita 09.03.2011

es gan saneemu azidevums

D didii 09.03.2011

nu liidz sim cilveeki ir loshi, un skaita un skaita to naudu un tad briinaas...

V Valts 11.03.2011

Interesanti ga, atnest uz frimu izzinas, bet jaskaita nauda privatpersonas konta! :D tas ir labs!!! Kartejos daunus mekle!

D DaunetoDidiiandValtam 04.04.2011

Ja Jums būtu veselības problēmas, maksājumi par medikamentiem un procedūrām, ģimenes locekļi bez darba.., tad ko Jūs darītu? Nelaime nenāk brēkdama. No labas dzīves neviens neaizņemas... Protams, jāatdod, bet cilvēks taču dzīvo ar cerību... Riebjas lasīt pamācības, ķengas...Jums lūdz tikai padomu un viss!!!