www.sudzibas.lv Vadim Sishikov Slikts videoperātora pakalpojums

Vadim Sishikov - Slikts videoperātora pakalpojums

Labdien,
vēlos padalīties ar murgu, ko piedzīvoju strādājot kopā ar videoperātoru/fotogrāfu Vadim Sishikov. Īsi un skaidri - video kavējās, tika izdomāti visādi attaisnojumi kāpēc nevar tos atsūtīt laikā, rupja un paviršā attieksme.
Kamerai, kas šim fotogrāfam/videoperātoram bija līdzi nestrādāja autofokuss, kas ir video projektam bija ļoti nepieciešams.
100% neiesaku šo personu.

Добрый день,
хочу поделиться кошмаром, который я испытал, работая с видеооператором / фотографом вадимом сишиковым. Короче - видео затянулось, придумывались всякие отговорки, почему нельзя вовремя прислать, грубое и неаккуратное отношение.
Камера, которая у этого фотографа / видеооператора не работала, с автофокусом, что очень необходимо для видеопроекта.
100% не рекомендую этого человека.

R