v24.lv/ verners24.lv/ galaxy.lv / SIA "AB Store" - Maldināšana, slikts serviss.

Veicu pasūtījumu. Saņēmu zvanu no neapmierināta vīrieša, ar kuru bija grūtības vienoties par apmaksas un piegādes veidu. Atteica skaidras naudas apmaksu pie preces saņemšanas, kuru biju izvēlējies. Paprasīja pilnu priekšapmaksu un solīja piegadāt preci 5-10 darba dienu laikā. Pēc 10 darba dienām zvanīju viņiem vairākas reizes, jo uz e-pastiem neatbildēja. Sarunā teica, ka pie nākamā pasūtījuma viņi šo preci man piegādās (Pēc 2 dienām). Preci neatveda, nepiezvanīja, neatvainojās, kad zvanīju pats. Teica - "Tā ir, tā ir", par visu, ko es viņiem izteicu. Šādi solīja trīs reizes, līdz ceturtajā zvanā viņi ar izbrīnu man teica, ka ir pārsteidzoši, ka neesmu jau informēts un, ka šī prece viņu noliktavā nav pieejama un, ka atgriezīs man naudu. :D Man ir jāgaida 3 darba dienas, jo viņi ir iesnieguši lūgumu grāmatvedībā :D. Intereses pēc, veicu pasūtījumu vēlreiz, lai iepazītos ar līguma nosacījumiem, bet tādi vienkārši nemaz nav pieejami, ne registrējoties, ne pie rēķina. Man piezvanīja un uzreiz pateica, ka preci var piegādāt pēc 5 dienām un, lai veicu priekšapmaksu :D Viņi neievēroja, ka pirms 15 minūtēm es jau ar viņiem strīdējos par šo jautājumu un, ka teica, ka prece nav pieejama :D Beigās, kad konstatēja, ka esmu tas pats cilvēks, nometa klausuli.

Iesniedzu iesniegumu PTAC.

Šādi viņi rīkojas jau no vismaz 2014. gada. Ir izmantojuši trīs vai četrus dažādus nosaukumus (skat. virsrakstu).

Jūsu naudu, šie komersanti, visticamāk, izmanto kā bezprocentu aizdevumu. Šādi viņi veido savus ienākumus. Mēnesi tur pie sevis Jūsu naudu un tad to atgriež. Cenas ir norādītas viszemākās, lai cilvēki iekristu šajā mahinācijā.

Nekādā gadījumā nepērciet neko no veikala, kur piegādātājs ir norādīts SIA "AB store". Viņi ir krāpnieki. Viņi to apzinās un nekaunās to atzīt.

Paldies par uzmanību!

J