UZMANIETIES..MUNDOME.COM - Likumīgi apkrāpj!!

Uzmanieties no šitām lappām, kas piedāvā it kā spēlītes vai melodijas, pēc tam nāks 2.sms nedēļā pa 3ls un jūs to pat nezināsiet, jo redziet viņiem kkur ir rakstiits, kad pakalpojums abonējās automātiksi un viens sms 1.50 un iet uz pilnu klapi..un TELE2 protams ari neko neatbild, galu galā ko slēdz līgumus ar šādām nīderlandē reģistrētām krāpnieku firmām un tracina savus klientus!!
Mani 3.mēnešus šitā āzēja brinijos no kurienes tāds rēķins!!!beigās vainigas tās sms kur sūta visādus murgus kurus pat neizlasiju!!!
datorā neko neveriet vaļā nekādus Q testus neko, jo automātiksi abonēsiet tos murgus!!!

I

, ,, 23.03.2010

Jā, šitie ir riktīgi krāpnieki!!! Aizpildīju kkādu testu internetā, un man ar sāka nākt kaut kādas murgainas sms, kas nedēļa maksāja 3ls! Lai apturētu sms sūtīšanu bija jānosūta "STOP" uz kkādu nr! Es sūtīju 3x, kamēr man atslēdz un protams, par katru sms noņēma vēl pa latam!!! Cūkas!!!

I ivars 23.03.2010

un viss likumīgi viņiem, ļoti grūti pierādīt kko!!!
Skatieties, jo vienmēr kkur apakšā ar maziem burtiem viss rakstīts!!!

T tupiķis 23.03.2010

Bet kur ta skatās tie auni, kuri akli aizpilda testus un neredz rakstīto? Neviens neko nekrāpj, ja pats esi antiņš, tad nav ko gvelz muļķības. Lasīt vajag, ja neredzi - nopērc brilli :-)

I ivars 24.03.2010

tu gudriniek es neko nēesmu sūtijis u man nāk tās sms pa 3ls..sajēdz!!
vot kad Tev atnāks tad aizversies!!!klusīb'sēdēsi un sapratisi kad esi tāds pats auns...:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

B baiba 24.03.2010

ivar sutijis gan esi tikai neizlasiji kas rakstits apaksa vienk'aarsi aizpildiji kadu testu tad gribeji rezultatu uzzinat un ievadiji numuru...antinsh tu esi un viss!!!

P pufa 24.03.2010

jā... būtu visi tādi kā Tupiķis, sen komunisms būtu uzcelts..., tāda balta skaudība par tādiem pareizajiem, vērīgajiem, kam nekad ne kāja paslīd, ne roka noraustās, ne aklums piemeklē... pat sviestmaize tik gludi nesmērējas kā tupiķiem iet dzīvē...

H HugoDjego 24.03.2010

Vienigi var kāda sariebt-aizpildi testu un ieraksti kadas mauķeles nr. :D /no sudzibas.lv/

I ivars 24.03.2010

tik lielu mudaku baru ilgi nebiju redzējis..man nummurs ir ļoti nesen lai skaidri atcerētos, kad neko nēesmu sūtijis!!:)))
nenovēlu jums, bet ja kādam trāpīsies tad droši vari atrakstīt!!:)))

izlasiet par mundome.com kas sarakstīts googlē!!!:)))

W www.s.exmail.lv 31.03.2010

Iesaku noteikti klikot uz visiem šo krāpnieku baneriem un citām reklāmām - viņi par to maksā... tikai protams neizmantojiet tos pakalpojumus - veriet uzreiz ciet!

MacBeton 18.06.2010

Iemācieties lietot adblock, vai arī ja jums kāds datorspec atbild par kompi - pasūtiet to peģiku nahuj un daboniet normālu datorkadru.