UZMANIBU! - UZMANIBU!

Sveiki visiem. velos bridinaat sievietes un meitenes. Nelieciet skropstas pie tadas aļesjas, kura pienem savaa dzivoklii (!!!) pie Dreiliniem, neizrakstot ne chekus, ne kviitis par saviem drausmigajiem pakalpojumiem.pastastisu, ko es sanemu par 20 euro, ko vina man paprasija. lai gan sludinajuma, bij noraditi 12 euro. ka jau te meitenes, upures , bija rakstijusas, to ari es varu apstiprinaat, sludinaajumaa, vinja liek vienu cenu, peec tam , kad jamaksaa, pasaka,jamaksaa cita cena. viss uz to,ka materiaali, "aizgaaja vairaak".zel, ka jau agraak neielukojos saja portaalaa, tad nemuzham nebuutu gajusi pie siis neprofesionales ar lielo burtu !!!vardusakot, salimeja man vinja pa kaadaam 15 min, vel nobrinijos, kur tad tika atri (mana iepriekseja meistare limeeja man loti citigi, un vismaz 1,5 h, mainiju vinju, jo vinja aizbrauca uz UK). spoguliii skatoties, sapratu,ka ir total garaam. protams, attiecos maksaat. tachu, taa drausmone, man pateica,kameer es nesamaksaaasot vismaz 15 euro, ara vinja mani nelaidiis (!!!) .samaksaju vinai 15 euro, lai jau aizrijaas.
skropstas turejas rovna 3 dienas. ak jaa, veel kameer vina limeeeja, vinja nepaartraukti verkskeeja pa telefonu , krieviski. knapi iztureeju to murgu.un, veel, sii pati alesja, pienem rainja bulvaarii, maina telefonus ka zekes, vardus arii,jo kad es vinai zvaniju, lai izlabo savu drausmigo darbu, vina man nosauca raina bulvara adresi, tacu kad es biju ieradusies, vinja, neceela klausuli. nakosaja dienaa, sis telefons jau vairs neeksisteeja. neuzkerieties!!! 2 8 3 8 8 6 9 0 un 2 8 2 9 2 3 3 5