www.sudzibas.lv Uzbekistan restorans Jurmala Slikta serviss, slikta ēdieni pagatavoti

Uzbekistan restorans Jurmala - Slikta serviss, slikta ēdieni pagatavoti

Atnācām restorāna Jūrmalā Uzbekistan, ar māte 29.10.2023. Atnāca viesmieli pēc 10-15 minūtes. Pasūtījām Langman divas porcijas pilnas par 13.40 euro, divas porcijas, šašliku no jēra pilna porcija par 23euro un mērce un maize. Viesmieli iedeva matej bojātas šķīvis. Zupu gaidījām 10minutes un ļoti maza porcija par tādu cenu. Šašliks ļoti sals. Negaršīgs. Mērce atnesa 1 porciju un maize atnesa vienu porciju. Tas ir restorāns-tas ir kafejnīca atzīme par Cena-kvalitāte 1 balls no 10. Labāk neiet uz turieni. Samaksājam par visu 95.40 euro. Par tādas porcijas ir par daudz. Un gaidīt ilgi.

Papildināts podolansmaksims1 31.10.2023

Не советую идти туда кушать, порции маленькие, обслуживание плохое, цены-космос. Не ресторан, а обычная кафешка с плохим сервисом и космическими ценниками

Velvetpopstar 31.10.2023

Tikai šodien sapratāt, ka porcijas bija mazas un ēdiens negaršīgs? Iemācies gatavot un tad nebūs jāsūdzas.

S Sīka2 31.10.2023

Rakstīt no sākuma iemācies.