www.sudzibas.lv Užavas alus Komunikācija pa telefonu

Užavas alus - Komunikācija pa telefonu

Sveiki alus lietotāji! Esmu Užavas alus cienītājs. Atceros vēl tos laikus, kad TAUTAI nebija vajadzīga informācija par Užavas alu, info gāja no mutes mutē. Un tas bija super! Bet kas notiek tagad. Pazvaniet uz Užavas alus darītavu!!! Vakar zvanīju (63630632). Interesējos kā noslēgt līgumu. Rīgas rajonā veru vaļā kafejnīcu. Sieviete otrā galā vairākas reizes uzsvēra, ka ir īpašnieka sieva, un visu laiku smējās. Atvainojiet, viņa uzvedās kā ... Kaut ko stāstīja, ka kaut kas ir atvaļinājumā. Tā arī nesapratu, kas, kur, kā. Teica lai zvanu nākamā gada sākumā. Kāpēc? Arī nepaskaidroja. Sajūta tāda, ka labāk nebūtu zvanījis vispār. Varētu padomāt, ka Užavniekam ir tāda pati kvalitāte kā vecajos labajos laikos!!! Skumji! Zvanīsim Valmiermuižai!

K

L lala 15.12.2010

Branguļu ir viss garšīgākais alus kādu jeb kad esmu dzērusi! No aliem principā daudz nesaprotu un neesmu arī nekāda īpašā alus cienītāja, kādu kausu izdzeru tikai uz Jāņiem, pagājušajos Jāņos pirmo reizi nogaršoju Branguli un tas bija kaut kas pasakains.

A andrejs 15.12.2010

Tas branguļu alus ir tajās divlitrīgajās plastmasa pudelēs?! man ne visai...

K komo 15.12.2010

Da nav tas užavneiks tā vērts. Labāk Tērveti vai Piebalgu.

I Irēna 23.12.2010

Ziniet, tie ir meli, tīri meli, diemžēl...gadās arī tādi cilvēki...ar katru dienu vairāk un vairāk sastopies ar cilvēkiem kuri ir neapmierināti paši ar sevi - ir nejauki, īgni, skaudīgi...Jaukus, mīļus un sirsnīgus Jums ziemassvētkus !