www.sudzibas.lv US Privātprakse Nekvalitatīvs darbs bez čekiem

US Privātprakse - Nekvalitatīvs darbs bez čekiem

Lieta tāda, ka Rīgā, Stabu ielā 58 darbojas Zobārstniecības firma "US Privātprakse", kurā zobārstniecības pakalpojumus piedāvā, tā saucamais ārsts, Māris Ozols.Vis jau it kā būtu jauki, smuks kabinets, puslīdz moderna aparatūra, izskatīga māsiņa un laipna attieksme un puslīdz zemas cenas.
Bet tas viss ir līdz brīdim, kamēr izrādās ka šī "brīnumdaktera" labotais ( restavrētais ) zobs ir pēc neilga brīža nolūzis, pēc 4 dienām.. :O.
Tad no sākotnējās laipnības vairs nav ne vēsts...Vaicājot, vai padarītam darbam ir kādas garantijas, dakteris sāk stāstīt visādus brīnumus, kā piemēram "nu tur jau tas zobs tāds dīvains bija, tā jau šķita, ka tas nebūs uz ilgu", "ko var gribēt par 15 latiem" un tamlīdzīgi.
Sapratis, ka neviens man netaisās ne pārlabot brāķi, ne arī atgriezt naudu, es palūdzu dakterim, vai nevaru saņemt čeku par samaksu, kuru es veicu par zoba labošanu, uz ko saņēmu vēl jocīgāku atbildi " ka ja Viņš zinātu, ka man vajadzēs čeku, tad vispār nebūtu sasējies ar mani vai uzreiz prasītu dubultu maksu" :O .
Neko vairāk ar mani parunāt Mārim vairs nebija vaļas, un no tā brīža vairs nav pat sazvanām, klausuli ceļ māsiņa, prasa kas zvana, kāda jautājumā, un uzzinot problēmu, saka lai zvana vēlāk, tad vēl vēlāk, kamēr vispār neviens vairs neceļ klausuli un tā jau vairākas dienas pēc kārtas.
Protams ka varētu mēģināt braukt uz vietas un bļaustīties, bet šai privātpraksei darba laiks ir no 12.00-16.00, vēlākais 17.00, bet mans darba laiks ir ir ilgāks, turklāt saprotu, ka ar varu es tak nepiespiedīšu Māri pārlabot manu zobu, bet par naudas atgriešanu, kad vēl pa telefonu vaicāju, dakteris tā dīvaini noņurdēja " naudu:? vai tas gadījumā neož pēc izspiešanas:? ".
Tā kā vienīgais kas man atliek, ieteikt citiem netuvoties šī brāķdara/krāpnieka kantorim, lai nenonāktu līdzīgā situācijā kā es.

H ho ho 01.07.2011

Kopš visi Māra labotie zobu kanāli bija jāpārtīra citā iestādē, turklār atī maniem draugiem bija tā pat, pie viņa vairs neejam. Jau sen.

A Arvīds 25.08.2011

Jā, Māris nopietni sācis piehaltūrēt, reāli nodzeras Vecītis... :(

V Viņa 07.12.2011

Sveiki, nu tad es arī gribētu no sevis piebilst. pāris gadus atpakaļ biju pie šī ārsta, laboju diezgan daudz zobu (es gan neteiktu ka cenas viņam bija zemas-likās, ka prasa kā pats grib), pēc apmēram gada biju atkal, un teica, ka caurumu neesot un viss kārtībā.. apmēram pēc meneša sagadījās aiziet pie cita ārsta (nejauši sanāca)bija sāpējis zobs un draugs aizveda pie sava daktera, kura konstatēja, ka man visi galējie zobi ir ar caurumiem, un vēl daži. kopā atrada 7 bojātus zobus un tas pēc pārbaudes pie šī zobārsta.. pa mēnesi nu noteikti tik daudz un smagi zobi nesabojātos... izskatās, ka negribēja ķēpāties ar gala zobiem..
nu kopš tā laika pat domas nav iet pie šī daktera.
kas ir vēl sliktāk, nesen mainīja kroni, ko viņš taisīja (jo nepiegulot utt...) izrādījās, ka viss zobs apakšā beigts, jo nebija kanali pareizi sapildīti un bija viss iekaisis :( un tas pēc 3 gadiem. nedomāju, ka kroņus vispār vajadzētu mainīt, bet ja arī vajadzētu, nedomāju, ka pēc tik īsa laika.

žēl man sevis, iztērētās naudas (kas nav maza) un nervu pēc visa pārtaisīšānas..