www.sudzibas.lv Urologa Andris Ābele Pavirša neieinteresēta ārstēšana

Urologa Andris Ābele - Pavirša neieinteresēta ārstēšana

Ārsts Andris Ābele. Dārgie sasirgušie cilvēki lūdzu 1000 reiz apsvērt iespēju ārstēties pie šī ārsta. Cilvēks kuram pamatā interese ir strādāt privātajā sektorā un pelnīt leilu naudu neauglības jautājumā, bet Stradiņos šķiet strādā, lai vieglāk atjaunotu ārsta licenzi. Ļoti pavirš, virspusējs neieinteresēts ārsts. Nerisina problēmas, bet cenšas no tām tikt vaļā, ja problēma ir liela. Piekrītu laipns, bet tas arī ir viss. Neticiet tam, kas rakstīts zem viņa profila Stradiņa slimnīcā-tas ir tikai pr. Celšanai. No zināšanām, prakses un pieredzes nav nekā. Ja man būtu teikšana es šim " ārstam "liktu mācīties atkārtoti medicīnu no pirmā kursa, vai vispār neļautu ārstēt. Izraksta no slimnīcas smagi slimu pacientu, kurš knapi stāv kājās nebrīdinot par to tuviniekus, lai varētu braukt tam pakaļ. Pie pacienta ierodas tikai tad, kad jāizraksta no slimnīcas. Stāsta, ka viss ir kartībā, bet patiesība ir cita-jo nekas nav kārtībā un nekas netika darīts-tikai temperatūra nodzīta. Lai veicas dakterim ābelem privātajā sektorā strādāt. Varbūt vīriešu neauglības jautājumu risināšana viņam padodas labāk, bet ieteiktu apsvērt vai vajadzētu strādāt Stradiņos uroloģiskajā nodaļā, kur pacienti ir tiešām smagi slimi un nepieciešama nopietna ārstēšana.

Stradiņi

Pacco_al 09.06.2020

Man liekas, ka neviena cita nozare tā nav metusies uz naudas kāšanu, kā oroloģija. Izdomā visādas dumības un stāsta ar pārliecinātu sejas izteiksmi. Nozīmē bezjēdzīgus izmeklējumus un liek nākt uz pieņemšanu vairākas reizes, lai tikai varētu saņemt naudu. Pats ārsti gados, kuriem jau nu būtu kaut kas jājēdz uzvedās tā, it kā vispār nesaprastu, kas ir par vainu, kā to atklāt un ārstēt. Bet ja aizej jau ar gataviem rezultātiem tos vispār neskatās un nozīmē tos pašus izmeklējumus, varētu padomāt, ka redzot viņu nosūtījumu vēdera orgānu ultrasonogrāfiju kāds taisīs labāk ne kā ar ģimenes ārsta norīkojumu.
Jā tā tiešam ir problemātiska nozare. Bet nav ne jausmas, kā cīnīties pret šo.
Pļavnieki veselības centrā ir tāds urologs Vladimirs Andrejuks viņa "panaceja" prostatas masāža visos dzīves gadījumos. Katra "masāža" 3.- EUR, ilgst 20-30 sekundes, un var nākt pieņemšanas laikā bez rindas starp pacientiem. Pavēroju, kādi veči 10-15 vakarā tā atnāk. Maksāt tur pat uz vietas skaidrā naudā. Neslikts pirksta d***** bāžšanas bizness.