www.sudzibas.lv Uri Schwartz Nekustamie ipasumi/Valutas maina

Uri Schwartz - Nekustamie ipasumi/Valutas maina

Bridinajums komersantiem - Latvija ieradijas jaunietis kurs deve sevi par Uri Junior Schwartz, par Uri Schwartz vienu no 7 deliem. Stasta ka darbojas dargakmenu biznesa un ir no ASV ... . Piedava aizdomigus pardosanas darijumus us shemas. Interesanti ir sekojosie fakti:

*Gadu atpakalj sanaca sastapties ar so Jaunieti (nesaucu ar vardu, talak klust skaidrs kapec) pirmo reizi un toreiz vins sevi devejis par Daniel Preis!!! Piedavajis tik pat aizdomogas darijumus.
*Viesnica kur vins izmitinajis ar sadiem vardiem neviens nebija registrets.
*Pats Jaunietis ar savu arejo nav saskana ar tiem budzetiem $ par ko vins stasta, par vinas mobilo telefonu, fake aksesuariem ... es jau nerunaju.
*Es no sava uznemuma ar kuru vins gribejis sadarboties uzrakstijis oficialo Vestuli uz Organizaciju, kuras intereses vins it ka pastav ar pieprasijumu apstiprinat si Jaunieca piederibu pie sis organizacijas ka ari parbaudit vinas piederibu pie Uri Schwartz deliem .... Izradijas ka Uri Junior Schwartz sobrid atrodas uz cita pasaules gala, nodarbinats pavisam cita nozare un diez vai zin kas ir Latvija.
*Sobrid abas valstis (Izraela, Lv) informacija ir nodota attiecigajas drosibas iestades, attiecigi esiet piesardzigi iesaistities shemas un feik darijumos ar so Jaunieti!

Esiet uzmanigi!

G

G Gundars38 23.09.2012

Aizmirsis piebilst, ka pie Organizacijam kuros vins it ka strada, parvalda un saistits - tadu cilveku NEPAZIST!!!

Z zilais valis 30.09.2012

cik tērētam jābūt lai ielaistos darījumos ar tās valsts pārstāvi