Upītes zobārstniecība SIA - Veselības problēmas

Kaut arī neesmu no kašķīgajām mammām, šoreiz uzskatu, ka nedrīkstu skaitīt līdz 10 un nomierināties pirms rakstu, jo jābrīdina arī citi vecāki Jelgavā un tās apkārtnē, lai Jūs varētu mācīties no manām kļūdām. Tiem, kam slinkums lasīt vairāk par 2 teikumiem, piespraudiet pie ledusskapja “zobārstes” dr. Upītes vārdu, ka nekādā gadījumā, pat ja nav citu variantu Jelgavā (vediet kaut uz Rīgu), nevediet bērnus un neejiet paši pie šīs “zobārstes”! Īsais variants – lielajam puikam zobā caurums, apzvanu Jelgavas zobārstus, kuriem līgums ar slimokasi, lai bez maksas bērnam zobu salabotu. Vienīgā daktere, kurai pieraksts iespējams jau pēc dažām dienām, salīdzinot ar citiem ārstiem, kur tas iespējams 3 – 6 mēn., ir augstāk minētā dr. Neko sliktu vēl tajā nesaskatu, dodamies. Daktere iesaka zobu izraut, jo tas tāpat drīz izkritīšot. Process izrādās nav no vienkāršajiem, puse saknes paliek smaganā, kas gan šķiet netipiski piena zobam, kurš drīz izkritīs, bet ko gan es zinu, gan jau cilvēks izglītots un zina ko dara. Pēc laiciņa pārējā daļa arī laukā. Pēc pāris nedēļām arī mazajam bērnam zobiņā caurums, un atkal jau dodamies uz šīs dakteres privātpraksi, jo citu variantu nav. Viņa arī šoreiz iesaka zobiņu izņemt, jo, protams!, arī šis drīz kritīšot laukā un pie vienas špricītes arī blakus zobiņu ņemam laukā, jo “redziet, kā viņš uzbīdījies virsū īstajiem zobiņiem un traucē…”. Nu jau kļūstu bažīga, bet neērti apšaubīt ārstes profesionalitāti un celt bērnu nost no krēsla, lai ietu citur, gan jau, iespējams, arī šoreiz taisnība.. Taču zināms nemiers par šo faktu gan ir, tādēļ apjautājos dažiem paziņām, vai kaut kas nav zināms par šo ārsti, uz ko viena no paziņām atbild – “tu biji pie Upītes? Viņa jau tikai zobus raut māk!” Tad kļuva skaidrs, kāpēc nav rindu un pie zobārsta iespējams tikt uzreiz, un, kas vēl aizraujošāk, nevienā no reizēm šajā vietā neredzēju medmāsiņu, kam, kā man līdz šim šķita, būtu jābūt katram zobārstam…. bet kādēļ gan tādai “ekstrai” algu maksāt, risinājumu, šķiet, daktere atradusi visai neordināru… Un nu, tam visam arī šobrīd, protams, ir sekas – pēc konsultācijas pie ortodonta bērnam tiks veidots tāds kā mākslīgs trūkstošo zobiņu aizvietotājs, jeb savilcējs, lai esošie pastāvīgie zobiņi nesasvērtos uz vienu pusi, kas pēc ortodonta teiktā notiks 100%, ja nekas netiks darīts. Un zobu breketes būs neizbēgams līdzeklis, lai izvairītos no šīm sekām. Iespējams, ka esmu vienīgā “no mēness”, kurai kas tāds atgadās, bet, ja vien es kādu no Jūsu bērniem esmu ar šo ierakstu no kaut kā tāda pasargājusi, man prieks!

V

J Jelgavnieks78 21.06.2016

Karteja histeriska mamma :)) tirit vajag "zobinus" vai citiem japarasa kaa to darit