www.sudzibas.lv Upesciems, zivju dīķi gribat sabojāt sev atputu ludzu uz Upesciemu

Upesciems, zivju dīķi - gribat sabojāt sev atputu ludzu uz Upesciemu

Piektdien atbraucām Upesciema atpūtas kompleksā. Nedēļa bija saspringta līdz ar to gribētos atbrīvoties no negatīvām emocijām. Atbraucām trīs cilvēki kompānijā, iebraucot samaksājām 5 ls. Šajā kompleksā nevienas citas kompānijas mēs neievērojām, jo tikko palika silts laiks. Pēc kādām 2 stundām ierādījušies 2 cilvēki, kas uzprasa palildus 2,5 ls. par tieši šo atpūtas vietas izmantošanu.Atbldējām kā visu ko vajadzēja jau ir samaksājuši. OK, pēc 30 minutēm atbrauca apsardzes darbinieks ar gumijas nūju un pistoli. Ilgi meģinājām atrast kompromisi, runājāmies arī īpašnieku, beidzot kārtības ievērotāji aizbrauca! BET... vai jūs gribat lai jūms atpūtas laikā sabojātu garastāvokli un atpūtu ???? Tad varat droši doties uz Upesciemu, zivju dīķi, no Rīgas braucot griežotis pa labi.

L Lepsis 25.03.2013

Par kuriem dīķiem ir runa? Upesciemā ir vismaz 10 īpašnieki dīķiem, jo dīķu ir daudz.