UNO MOMENTO

Mi zakazali 2 soka i dve picci. Prozdali pol4asa, i nakonec prinesli stolovie pribori. Pri4om vilka s prilipsimi ostatkami 4jej-to edi, koro4e govorja, grjaznie. Kogda poprosili pomenjatj, oficiantka udivljonno posmotrela, ne izvinivshisj, prinesla druguju vilku. Nakonec prinesli piccu, hotj mi i zakazivali raznie, polu4ili soversenno odinakovie picci, no! daze vkusnuju.

O

Z Zane 01.02.2011

Piektdienas vakarā plskt 21.30 vēlējāmies paēst restorānā, (kas savulaik bija ar labu un jauku atmosfēru), bet mūs vienkārši sešus cilvēkus pasūtīja pāris mājas tālāk un paskaidroja, ka viņiem neinteresē mūsu vēlmes, darba laiks esot līdz 22.00 un nekādus pasūtījumus nepieņemšot. Sorry līmenis NULLE, tad uzrakstiet cien. saimnieki, ka Jums ir ēdnīca - bistro. Apkalpošanas ziņā tā nav picērija. Šai iestādei jāiet garām ar lielu līkumu un iesaku citiem to darīt.

Z Zinaida 01.02.2011

Idi ka ti nahui so svoei lepjo6koi Zanka!