www.sudzibas.lv Universālserviss DV Personas datu apstrādes aizsardzības pārkāpums

Universālserviss DV - Personas datu apstrādes aizsardzības pārkāpums

2018. Gadā novembra mēnesī es noslēdzu līgumu ar Sia Universālserviss Dv(reģ. Nr 41503052630) par manu objektu apsardzi ar centralizētas apsardzes pults (cap) izmantošanu. 1 augustā 2019. Gadā esmu saņēmusi zvānu no sia apsardzes serviss (reģ. Nr 41503046403) centralizētas apsardzes pulta. Man paziņojā, ka manu objektu sargā SIA apsardzes serviss. Visu šo laiku starp mani un Sia Universālserviss Dv noslēgtā līgumā nebija nekādu grozījumu vai vienošanas par kadām izmaiņām. Papildus tam mani neviens nebrīdināja par to, ka faktiski (de facto) manu objektu jau apsargā cits komersants.
Līguma vienīgais „izpildītājs” ir Sia Universālserviss Dv. Visi ši fakti liecina par to, ka mani dati tiek izpausti trešai personai, kas šajā gadījumā ir sia apsardzes serviss.
Viss liecina par iespējamo ļaunprātīgu nodomu vai rupju neuzmanību no komersanta sia Universālserviss Dv puses manu personas datu apstrādē, ka arī pastāv iespēja, ka komersants pārkāpj likumu attiecība pret citiem saviem klientiem.

O

Komentāri (1)

Оккупант 04.08.2019

вы добиваетесь справедливости или используете возможность показать datu apstrādes aizsardzības?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes