United Post FastForward - Meteju Kantoris

Tatad pastastisu par FF group , Konkretak kurs pienem darba cilvekus vina vards ir Rudolfs .
Kad jus atnaksiet uz parunam par darbu .
1. Ko vins jums centisies iestastit ka algu vini izmaksa 1 reizi menesi 15 datumos ...
2. Tad Rudolfs pajautas vai tu vari nokartot IK , jo vini nevelas maksat nodoklus Valstij kura pasi dzivo !!!!
3. Runas skaisti, stastis ka 500 lvl maksasot menesi+ 3 lvl stunda par parstradatajam stundam !
Jums bus jabrauka no plk 8:00 lidz 20:00 citreiz pat sanak lidz 23:00 . Protams par parstradajam stundam vini neko nesamaksas aizbildinoties ka esi parterejis degvielu utt !!!
Liks tev zvanit klientiem melot ka esi iestredzis sastregumos , un ne tikai .
Vel viens ieteikums Jaunajiem un esosajiem uznemumiem , ja velaties ietaupit savam uznemumam naudu ! Tad noteikti izveleties citu parvadataju jo FF-group ir tikai starpnieks kurs iekase procentus .
Izvelaties www.venipak.lv jo FF-group ved visas pakas uz Venipak.lv Daudzi drosi vien nezin to
Sanak ta ka baro uzmetej kantori . Kurs nemaksa algas darbiniekiem , kuri no labakas sirdsapzinas veic savu darbu , ar savu TRANSPORTU ..
1 gada laika FF-gourp i nomainijis 7 soferus padomajiet cik naudas vini neizmaksa nabaga soferiem ....
Tatad padomajiet vai jums vispar vajadzetu iesaistities ar so kantori !!!
Esmu parliecinats ja kadreiz kas notiks ar jusu sutijumu , un vins maksas bargu naudu ... Vini par to neatbildes un jus paliksiet bez neka !!!! J0 izskaidrojums ir viens viniem nav pilnigi neka ... Vard sakot nenopietns uznemums !
Pirms jus sledziet ligumu ar so kompaniju , izlasiet kartigi ligumu , ligums ir vienos vartos !!!!
Protams par so sudzibu , un ieprieksejo , man tika draudets .
Ka uzsutisos puisus , un rakstisos uz policiju iesniegumus :)
Smiekli nak :)

AA un kurs normals uznemums ziemassvetkos davana saviem klientiem izveda 3 dienas vecus keksinus ?? Ja jums garso veci keksi tad uz prieksu veiciet sadarbibu ar FF-group.lv

S Sajrex 21.01.2013

Kas par muļķibam! Staradaju ar šo kompaniju jau divus gadus, pats redzeju viņus mašinas kas pieder viņiem, tas ir uzradits tehniskaja pase. Jūs cienitais laikam esat darbinieks kurš slikti pildija savus pienakumus. Ja cilveks labi padara savu darbu tad viņam nav nekadu problemu ar darba deveju. Mans viedoklis, ka no klienta puses. Velu veiksmi.

B Balu 21.01.2013

xaxaxa smiekli nāk "piekrītu sajrex" :D ārprāts. Rūdi esi mums palicis parādā naudu!!! ar FF var strādāt tikai ar priekšapmaksu. neticiet melīgajam Rūdim. Makaronus sprauž ausīs.

S Sajrex 22.01.2013

Tādus cilvēkus, diemžēl, var nosaukt par "žurkam" :), kas nevar savu vārdu aizstāvēt. Sēdēt mājās un rakstīt kaut kādu nepatiesu informāciju. Ja ir problēmas ir jārisina uzreiz, nevis šeit čatot. Man nekad nebija problēmas ar šo kompāniju, vienkarši nav Jūsu diena ;)

M Maksim 22.01.2013

Gospodin Rudolf boljshoj chydak na bukvu M. Dolzhen deneg boljshe goda. ''Zabanen'' na vsex transportnix birzhax. SIA "FAST FORWARD" PPR: BON 1521/11 11.11.11 21.11.11 84, 02 PPR: BON 1543/11 16.11.11 26.11.11 85, 74
Xotite poterjatj svoi denjgi - rabotajte smelo, deneg za vipolnennuju raboty NE poluchite. S plamennim privetom, ''Bona transport group''SIA.

S Sajrex 22.01.2013

Lietotājs "smīkņa" - otro komentāru pievienoja mans biznesa partneris - notika tehniska kļūda, drīz administracija to izlabos. Ja neziniet, ko nozīme vārds "žurka" labak vispār neko šeit nerakstiet.
Jūs tagad vēlaties salīdzināt divas dažādas kompānijas. Nju, smiekli nāk!!!
Cienītais "Maksim" - par uzņēmumu Bona transport es vispār klūsēju - daudz ko par Jums zinu arī es - pašam pieder transporta kompānija, Jūs labi strādājat? - Klientu zagšana??? Tas ir darbs ??? Nekvalitātīvs pakalpojums...

N no coment 22.01.2013

Skatos šeit informācija paradījas par uzņēmumu SIA Bona Transport :) Palika vēl interesantāks.
Par to, ka šīs kantoris piedāva nekvalitatīvus pakalpojumus, piekrītu gan!!! Jums "Maksim" vajag sava uzņēmumā ievest kartību un tikai pēc tam rakstīt par kādu citu.
"Sajrex" piekrītu Jums - uzņēmumam UNITED POST ir savas mašīnas, pats ar viņiem strādāju jau kadu laiku, nekādu problēmu, viss patik. Par to, ka salīdzina tagad UNITED POST/ Fast Forward ? - muļķības. Ja Jums nesamaksāja, tad bija kads iemesls - nekvalitatīvs pakalpojums .
Lietotājs "Accauntdrw" - par Jums es ar daudz ko uzzināju "labu" - par tādu darbinieku var tikai sapņot :D

M Maksim 22.01.2013

Ieraksti maksātnespējas reģistrā
Saskaņā ar Maksātnespējas likuma 12.panta pirmo daļu maksātnespējas reģistra ierakstiem ir publiska ticamība

Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FAST FORWARD"
Vienotais reģistrācijas numurs: 40003469076
Procesa veids: Maksātnespējas process
Datums, kad lieta ierosināta tiesā: 26.04.2010
Tiesa: Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa
Ieraksts izdarīts: 27.04.2010

S Sajrex 22.01.2013

"Maksim" - es skatos Jūs esat Varonis :) Prieks par tādiem.

A Accauntdrw 24.01.2013

Visiem komentariem kuri aizstaf FF, vai UNITED POST, autors ir pats Rudolfs . Tatad par Masinam runajot Rudolfa kungs, 2 crysler voager un tavs sapuvusais bmw 1989 gada izlaidums kuram karts sparns sava krasa ir, par so autoparku tu runa ? :D Tev nekas nav, tu esi ists Melnais Cigans, Tev Offisa kadi datori stav tu pats pastradat ar viniem vari ? Tadus jau 10 gadus atpakal meta miskaste ara, protams nerunasim par monitoriem kuri pus galdu aiznem, Runajot par catosanu seit, tas tak ir forsi lai jaunie klienti redz vai ir verts sadarboties ar FF, jeb United Post ... Protams ka neeee un vel reiz nee - Kapec ? Tapec ka vini ja kas notiksies ar jusu kravu sabojas, pazudis, vai nezin kas, vini nekad jums neatlidzinas zaudejumus ... Izdomas atrunas, un vilks gumiju .Ka piemers bus uzstaisis vel vienu maksat nespeju :) Uznemeji pirms jus sadarbojaties padomajiet 10 reizes vai jums to vajag ... Izvelaties nopietnu parvadataju www.venipak.lv
1 vini aizvedis jusu sutijumu letak neka Rudolf .Un vini ari atbildes par jusu sutijumu, ja kas notiksies vini segs visus zaudejumus !!! Jo Rudolfs pats ved viniem pakas lai vini nogada pa visu Latviju ... Tatad vins iekase procentus - sanak jus zurku barojiet . Pietiek vinu barot ...