www.sudzibas.lv United Oils mūkusalas Krāpjas ar izllejamajām eļļām

United Oils mūkusalas - Krāpjas ar izllejamajām eļļām

Vairākas reizes pirku pie viņiem eļļu repsol,kas skaitās premium eļļa,bet man viņi ir tagad ielējuši izllejamo eļļu ar kuru nobraucot 2 tūkstošus kilometru ir jau nolietojusies virs savas normas-kā teica servisā.un es visu laiku domāju kapēc mašīna neiet.. Kretīni viņi apčakarē cilvēku kas pie viņiem regulāri pirka eļļu,filtrus. Nolādēts tas ačkariks ar savu asistentu. Tagad vairs nekad neiegriezīšos tajā appisēju kantorī. Jāpērk eļļas tikai kārtīgos iepakojumos,nevis izlejamā,un jācer ka neapi..īs..

I Ionafan 08.04.2014

Labdien. Var teikt tikai vienu, kā cilvēks, kas uzrakstīja šadu sūdzību, diemžēl ir absolūti nekompetents motoreļļu jautājumā.
Vispirms nedrīkst ticēt visam, ko Jums teica kādā servisā (pēc teikta, diezvai tas ir kvalificēts servisa centrs). Vienkārši pēc eļļas izskata vai smaka nedrīkst teikt, kā eļļa ir nolietojusies (zaudēja savas īpašības). Lai noskaidrotu vai eļļa ir nolietojusies (zaudēja savas īpašības), jāveic eļļas analīzi laboratorijā, un tikai pēc laboratorijas slēdziena, var teikt vai eļļa tiešam ir nolietojusies (zaudēja savas īpašības). Ja servisa "meistars", pēc eļļas izskata vai smaka, vareja teikt, kā eļļa ir nolietojusies, tad viņš vai nu esi absolūti nekompetents šajā jautājumā, vai vienkārši nodarbojas ar negodīgu un netīru konkurenci.
Otrkārt var teikt, kā cilvēkam, kas uzrakstīja šadu sūdzību ir nopietnas problēmas ar kultūru. Un pēc šadas sūdzības var daudz ko teikt par cilvēku, kas to uzrakstīja.
Vispirms labi jāpadomā pašām un kārtīgi jāizvērtē kādu jautājumu vai kādu strīdīgu situāciju un tikai pēc tam apvainot citus cilvēkus.
Ja Jūs esat nekompetents kādā jautājumā, tad pirms kaut ko tādu rakstīt, padomājiet, kā par nepamatotiem apvainojumiem agri vai vēli vajadzēs atbildēt!

I Ionafan 08.04.2014

Un ja eļļa pat zaudēja savas īpašības, un to var noskaidrot pēc izskata (eļļa nevis nolietojusies, bēt konkrēti pazaudēja savas viskozitātes īpašības), tad vēl jānoskaidro, kāpēc tas ir noticis un kādi tam bija iemēsli (varbūt dzinējs bija pārkarsēts, bija nepietekams dzesēšanas šķidruma līmenis, motorā nejauši bija ieliets antifrīzs vai vējstiklu šķidrums un t.t.) Ir daudz dažādi iemēsli un faktori, kādu dēļ eļļa, ekspluatācijas laikā, var zaudēt savas viskozitātes īpašības. Jānovērtē, jāprecizē un jāpārbauda visu. Un tikai pēc tam var dot slēdzienu.

M martins737 13.09.2014

Pirmkārt. Visas citas reizes eļļa pie jums bija labā stāvoklī, bet vienu reizi reāla ''krutka''
Kapēc jūs savā kantorī tādā gadījumā redzamā veidā no mucas nepildat klienta klātbūtnē eļļas?