www.sudzibas.lv Unirent Янис фокротс/обман

Unirent - Янис фокротс/обман

Эта фирма Unirent. Деятель Янис Фокротс мтф 29212480. Нанимают водителей через рекламу сс, особо любит нанимать водителей без опыта и дурить их на зарплату под разными предлогами. Будьте бдительны господа не дайтесебя обмануть этому деятелю. Давайте сообща бороться с такими горе предпринемателями, каторые позорят латвийский бизнес.

Atbilde no Unirent Support Pārstāvja atbilde 18.02.2016

Igors Kuzņecovs ir regulārs likumpārkāpējs. Nepilnu divu mēnešu laikā "savācis" sodus , pagaidām zināmos , trīs valstīs- Polijā- neveica ceļu apmaksu, Vācijā- pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, Austrijā- neveica ceļu apmaksu. Visiem pārkāpumiem dokumentāls pamatojums, darba līgumā un amata aprakstā apņēmās dabu veikt saskaņā ar LR un citu ES valstu normatīvajiem aktiem. Praksē- sods pēc soda. Sludinājumos melo, ka darba stāšs specialitātē ir vairāk par gadu. Faktiski, izrādījās- pilnīgi nekāds. Pat ar navigāciju neprata apieties. Dzīvas šausmas. Iemanījās pat rezerves riteni pazaudēt. Labi ka kādu nav nositis. Pārbaudes laiku attiecīgi neizturēja.
Ja nu kādam darba devējam šis pilsonis piesakās- zvaniet droši, ir vēl neglaimojoši fakti.

U Unirent Support Pārstāvja atbilde 18.02.2016

Igors Kuzņecovs ir regulārs likumpārkāpējs. Nepilnu divi mēnešu laikā "savācis" sodus , pagaidām zināmos , trīs valstīs- Polijā- neveica ceļu apmaksu, Vācijā- pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, Austrijā- neveica ceļu apmaksu. Visiem pārkāpumiem dokumentāls pamatojums, darba līgumā un amata aprakstā apņēmās dabu veikt saskaņā ar LR un citu ES valtu normatīvajiem aktiem. Praksē- sods pēc soda. Sludinājumos melo, ka darba stāzs specialitātē ir vairāk par gadu. Faktiski, izrādījās- pilnīgi nekāds. pat ar navigāciju neprata apieties. Dzīvas šausmas. Iemanījās pat rezerves riteni pazaudēt. Labi ka kādu nav nositis. Pārbaudes laiku attiecīgi neizturēja.

A Aleks 19.02.2016

А заплатить человеку зарплату в оговоренном объеме - проблема?

M mamant4 03.09.2016

Tam atbildes rakstītājam Jānim Folkrotam pašam no sākuma jāiemācās ar navigāciju strādāt nevis googlē skatīties kā ar vieglo braukā,jo pats viņš nezina pat kākoordinātes atrast un kur atrodas firma kurai krava jānogādā tikai firmas nosakumu reizēm pat to nemāk pareizi uzraksttīt kā
Uz maksāšanas karti kā arī uz austrijas/Polijas kastīti lai ieskaita naudu laicīgi kā arī degvielai lai nestāvētu dīkstāvē divas diena un solītās nedēļas naudas viņam iekaitīt ir patstāvīgā skeroze
Runājot par to riteni gadu atpakaļ jau teicu lai saved kārtībā kronšteinus un man vēl līdz šim ir man parādā 530 eu,ttā arī nodoklus samaksājis par mani un algas lapiņas iedevis ,jo viss ir pa melno krāpjot aŗtā viņš visus krāpjot ieņemuma dienestus,kālai šī valsts izdzīvo no tādiem krāpniekiem.
Gramatvede viņam kas rēķināt pat nemāk tik savu nosēž,tēlō svēto govi, nerunājot par čekiem jau ne vienu reizi esmu brīdinājis rakstot no šā daiļrunātaja afērista turaties pa gabalu,jo ZEMNIEKIEM no 90 gadiem vēl nav pa graudiem naudu atdevis un izklaidējas tūrisma braucienos pa ITĀLIJU

M mamant4 03.09.2016

Loģistikas struktūrvienības vadītājs:
Jānis Fokrots
Tālrunis: +371 26605210
e-pasts: [slēpt]@unirent.lv
Biroja adrese: Šmerļa iela 3, Rīga, Latvija, LV-1006
ālrunis: +371 26605210 +37129212480.
e-pasts: [slēpt]@unirent.lv
Rekvizīti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UNIRENT"
Juridiskā adrese: Šmerļa iela 3, Rīga, LV-1006
VRN komercreģistrā: 40003994843
PVN maksātāja Nr.: LV40003994843
Starptautisko pārvadājumu licence : KS09835
Eiropas Kopienas atļauja starptautiskajiem kravu pārvadājumiem ar autotransportu: EK-05233