www.sudzibas.lv Unique SIA netur solījumus

Unique SIA - netur solījumus

Aizgāju uz šo iestādi strādāt, jo solīja pārbaudes laikā 350ls uz rokas un pēc pārbaudes laika vairāk. Tikai 3. dienā iedeva parakstīt darba līgumu. Protams līgumā samaksa jau bija savādāka. Man paskaidroja, ka daļa būs oficiāli un daļa neoficiāli. Tas būtu sīkums, bet man pateica arī to, ka uz rokas mēnesī būs 300ls, nevis kā iepriekš solīts. Vēl teica, ka pārrunu laikā tas tika pateikts, kaut gan skaidri zinu, ka tā nebija. Pretējā gadījumā es uz turieni nemaz nebūtu gājis strādāt. Protams tā bija man pēdējā darba diena, jo bija labāks darba piedāvājums. Nu jau ir pagājis mēnesis, bet naudu par tām 3 dienām neesmu saņēmis. Kad zvanu, visu laiku saņemu atbildi, ka noteikti būs! Problēmu ar šo iestādi ir vairāk kā vajag. Paši darbinieki saka, ka algas netiek maksātas laicīgi. TIEK MALDINĀTI CILVĒKI!
Brīdinu tos, kuri tomēr gribēs noriskēt tur strādāt.

G