UNIPOST-VISASVAKANCES.LV-Sia MGKA - Krāpšana

Arī gribu brīdināt visus kas meklē darbu, uzmanīties no šiem krāpniekiem! Sākumā saņēmu sms, ka mans CV esot izskatits, un sīkākai info griesties www.unipost.lv.Pie mēģinājuma savienoties ar šo adresi tā automātiski pārvēršas par www.visasvakances.lv kur atrodas darba piedāvājumu vakances.Lai tās apskatītu tiek piedāvāts piereģistrēties ievadot vārdu un tel numuru.Tikai ne viens nebridina, ka piereģistrējoties sāk birt sms ar darba vakanšu interneta adresēm, un katra īsziņa maksā 1, 75Ls!!! Jau pēc pirmās sms saņemšanas aizsūtiju viņiem visasvakances stop uz ko ari atnāca atbilde, ka akcija beigusies.Neskatoties uz to īsziņas turpināja nākt! Zvanīju savam operātoram, lūdzu palīdzību, bet vienīgais ko piedāvāja - par 2, 40Ls pasūtīt paaukstinātas maksas īsziņu bloķēšanu, kam arī piekritu. Pirmais no kā sašutu-bloķēšana notiek diennakts laikā!Otrais-sms turpināja nākt! Uz otro Tele2 atbildēja, ka viņas nāk, bet netarificējas vairs, pēc kā nomierinājos, bet izrādījās par agru!Atgriežoties no ārzemēm iegāju Mans Tele2, kur ieraudzīju, ka ar Tele2 info bija norunāti 10Ls, bet tās sms sanākušas uz 25Ls.Kad griezos pie Tele2, tie rausta plecus!Kā var tā attiekties pret saviem klientiem, un kā vispār kāds caur operātoru var mani uz tādu naudu piekāst!!! Visasvakances pa tel piedāvā sūtīt viņiem rakstisku pretenziju, bet cerību naudu atgūt nav nekādu!

G Gosh 03.03.2010

Вот гады!

K konti 03.03.2010

man tiesi tas pat atnaaca, bet prata pietika nepieregistreties.Latvija zog uz nebedu kas kaa mak, galu gala taisnibu neatradisiet, naksies vien maksat.Ta mani apcakareja LMT, bite, tad sie iebaza creditreforma, tagad lietoju kartes un nosplaujos uz tadiem zagliem.

K Kristīne 03.03.2010

Man tieši šodien, 2010.gada 3.martā atnāca tāda pati sms, paldies par brīdinājumu, jo tā tiešām var iekulties nepatikšanās.

M Max 03.03.2010

Ja paldies, man ari atnaca sms tads, saku interneta meklet un atradu so rakstu, liels paldies jums