Ulubele - Serviss

Piezvanīju, lai palūgtu padomu, kā rīkoties situācijā, kad kaimiņi nelaiž dzīvoklī savu kaķi, kurš ir spiests nokārtoties un dzīvot trepēs. Atbildē saņēmu kliegšanu, ka es gribot atņemt svešu īpašumu. Kad jautāju, ar ko es runāju, man to nācās jautāt vairākas reizes, jo tas man nēsot jāzin. Tomēr beigās pateica - dispečere JANA. Totāli nekompetenta un prasta Ulubeles darbiniece. Ljoti skumji. Uz šo patversmi vairs nebraukšu un pēc padoma nekad vairs nevērsīšos.

V

Ulubele par to būs ļoti pateicīga!

donna b 26.10.2016

Janai protams kliegt nevajadzeja, bet isti ko Tu no vinas gribeji dzirdet? Ej paruna ar kaiminiem vai kati pats panem majaas vai pasudzejies policijai (saubos sis loti palidzes).

Latviešu tautas 26.10.2016

У нас вопрос решается просто: звонок в Пашвалдибас полицию. Полиция приезжает, штрафует хозяина кота. штраф отнюдь не маленький. если хозяева кота отказываются взять кота в квартиру, он признаётся бездомным, вызывается бригада. Кота ловят и "утилизируют" (по секрету: в ветеринарной клинике в заднюю лапу делается укол быстродействующего яда. Так же умершвляются пушные звери и в зверохозяйстве во время их забоя на щкурки).