Ultra, veikals-salons - Fotogrāfija

Neiesaku šo salonu!Slikta kvalitāte, galvenais iekasēt vairāk naudu...Vēlējos no trīdesmito gadu fotogrāfijas pasūtīt fotogrāfiju priekš radinieka Kanādā.Foto bija kvalitatīvs un nekādām problēmām nevajadzēja būt.Pieņemot pasūtījumu, man teica, ka cena būšot līdz 5 lati.Iemaksāju avansu 5 lati, vienojāmies par formātu, pierakstīja manu telefona numuru un apsolīja zvanīt pēc pāris dienām.Man bija svarīgi saņemt šo foto pē 9 dienām.Pēc 7 dienām devos uz salonu, jo man neviens tā arī nepazvanīja.Foto bija gatavs...Liels bija šoks, ka vajadzēja piemaksāt vēl 2 latus. Biju tik apstulbusi, ka nepievērsu uzmanību detaļām-formāts nebija tāds kā runāts, fotogrāfijai nebija asuma.Orģināls, kuram bija 80 gadi, bija daudz labāks nekā šis skanētais par 7 Ls. Zvanīju uz salonu un man teica, ka izgatavošot vēl vienu ar pareizo formātu, ar labāku izšķirtspēju.Pierakstīja manu telefona numuru, solīja uz nākošo dienu...Protams, ja nauda iekasēta, kāda vairs fotogrāfija, tā arī nesagaidīju!!!Nožēloju, ka devos uz šo salonu.Kad biju atdevusi gatavot savu foto, uzzināju, ka Ģertrūdes ielā taisot par 1, 40Ls.Tā kā radinieks brauca prom, foto rāmītis bija nopirkts un foto ļoti gribējām uzdāvināt, laika vairs nebija.Nopirkām Baltijas papīrā fotopapīru par 0, 11 Ls gabalā, ieskanējām fotogrāfiju, nokoriģējām vajadzīgo izmēru, izdrukājām pie paziņām uz krāsainā lāzerprintera un sanāca par 0, 11 Ls labāk kā salonā par 7 Ls.Radinieks bija ļoti aizkustināts un mums pašiem bija prieks, ka mums izdevās sagādāt viņam pārsteigumu.Sarugtinājums par salona rezultātu uz to brīdi pat izgaisa.Tik un tā nolēmu uzrakstīt, lai pārējos brīdinātu-tur labāk neejiet, naudas kāsēju iestāde.