Ulla Popken TC Alfa - Pārdevējas

Nu tik neieinteresētas pārdevējas sen nav nācies sastapt! Tā vietā lai pakustētos un piedāvātu atbilstošo izmēru, piedāvā labāk aiziet pie drēbnieka... saprastu, ja sortimentā nebūtu tādas preces un atbilstošā izmēra...

* ****** 22.08.2011

Es arī šinīs dienās tur iepirkos.Apkalpoja divas pārdevējas-vidējos gados balināta gaišmate un tumšmate.Bija ļoti laipnas, skraidīja pa veikalu, visu meklēja, piedāvāja.Sanesa pielaikošanas kabīnē milzīgu daudzumu dažādu apģērbu.Vienīgais ko varu teikt par sliktu veikalam, ka sortiments bija neliels.Izvēlētie kaut ko bija grūti, jo no tā visa kas bija pieejams, tā īsti nepatika vispār nekas.Prece ir ļoti kvalitatīva, bet varēja redzēt, ka krietni izpirkta, jo pievedums ir katra mēneša 10 datumā.

G Gundega 02.09.2011

Esmu iepirkusies šajā veikalā 2 reizes, visu ko iegādājos - apmierināta. Žēl, ka šajā veikalā nedarbojas atlaižu kartes. Būtu jauki, ja veikala īpašnieks par to aizdomātos :)