Uldis Miķelsons - Apmelošana

Neticiet, Uldim Miķelsonam Mellu detektora blēņām nekad dzīvē,kuš sevi sauc par augsti kvalificētu šas jomas speciālistu,tīri melli, cilvēks kurš tiešām nekad nav bījis vainīgs lietā kuru viņu apsūdz, viņš Latvijā uzdodas kā vienīgo ekspertu kurš var pateikt kurš mello un kurš ne, tas viss ir sviests varat iedomāties cik tūkstošus viņš ir pats nepatiesi apmelojis ar savu klabarkasti un cik nevainīgi cilvēki un valsts tādiem tērē tūkstošus, Ātprāc, kārtīgs šarlatāns, un policija tic šim krāpniekam jo paši inspektori ir stulbi pat nespēj atšķirt no īsta noziedznieka. Neticies šiem mellu detektoriem un viss.

P prooflink 24.04.2016

Pilni cietumi ar nevainīgiem cilvēkiem. Bet visi tiesneši ir būtībā noziedznieki, jo nevainīgus cilvēkus notiesājuši uz nepietiekamu pierādījumu pamata. Un pat mellu detektoru ņem vērā. Radinieki pārdzīvo, protams, tādu netaisnību, un sūta mandarīnus uz cietumu nevainīgi notiesātajiem. Cigaretes arī sūta.