Uldis Lorbergs, Lielirbes 27 - Krāpnieks

Pirms neilga laika lauzām telpu nomas līgumu ar Uldi Lorbergu . Gaidījām drošības naudas atgriešanu līgumā atrunātajā laikā. Rezultātā nesanēmām ne naudu, ne sakarīgu paskaidrojumu par lēmumu neatgriezt naudu. Un tas viss pēc tam, ka telpās iegrūdām nesamērīgas summas, jo telpas saņēmām drausmīgā stāvoklī, iespējams remonts nebija veikts kopš ēkas būvniecības. Nolaists it viss, sākot ar inženierkomunikācijām, beidzot ar tik vitālām lietām ka ugunsdrošība. Vienīgais kas ir sakārtots ir nomas rēķinu piestādīšana, tāpat arī apsaimniekošanas maksas iekasēšana, neskatoties uz to, ka apsaimniekošana nemaz nenotiek. Izīrējot telpas, Ulda pakalpiņš solīja zelta kalnus un strauju ēkas attīstību, rezultātā muldēšana vien sanāca! Tā ka padomājiet divreiz pirms sapinaties ar augstāk minēto personāžu, jo kauns un godīgums viņam ir sveši jēdzieni.

L Liene Petermane 24.10.2021

Sazinieties,lūdzu,ar mani FB . Visu izstāstīšu privāti.
Liene Petermane