www.sudzibas.lv Ulbrokas vidusskola Aizskaršana skolā

Ulbrokas vidusskola - Aizskaršana skolā

Sveiki.
Vēlos palikt anonīma, bet gribēju izklāstīt kāpēc šis viss notiek Ulbrokas vidusskola 7. a kasē.
Daru zināmu ka 2010. gada 1. septembrī uz Ulbrokas vidusskolu atnāca meitene..
Tad sākās ažiotāžas par to kā šīs meitenes tiek aizskartas... Vai jums ir kāda mazāka nojausma kāpēc tā ir?
Gribēju teikt ka man šī 7.a klse ir ļoti tuva zināmu apsvērumu dēļ..
Un pateicoties meitenes tēvam, klases audzinātāja grib atteikties no bērnu turpmākās audzināšanas.. Vai tas bija vajadzīgs?
Dēļ tā visa skolotājai ir sākušās veselības problēmas.. Un tad gribētos pajautāt: Kā var izturēties tik cietsirdīgi pret klases audzinātāju, kur ne pie kā nav vainīga?
Kāpēc nevarēja vienkārši parunāt ar bērniem mierīgā valodā?
Man tiešām ir ļoti žēl ka kāds nesaprot un nerēķinās ar citu cilvēku veselību...
Gribētos lai tēvs arī aprunājas ar savu meitu un ar klases skolēniem vai tā tiešām ir bijis?
Un varbūt daļa no tā visa kas tika rakstīts sūdzībās ir meli?

S skolniece 30.09.2010

Bet man gan liekas, ka klases audzinātāja ir vainīga par to, kas notiek viņas klasē un tieši viņai vajadzēja pirmajai pamanīt, kāds klasē ir mikroklimats un pašai runāt ar bērniem . Nejau bērnu vecākiem ir jārunā ar citiem bērniem.

A Anete 30.09.2010

Bet tāpēc ar bērniem ir jārunā aizskartā skolēna vecākiem!
Ne jau skolotāja tuviniekus aizskar!

A Arturs 30.09.2010

Tadai skolotajāaai, kura doma tikai par savu veselibu, bet neredz to kas daras viņai degun prekša nau vietas skola.

J Juris 30.09.2010

M Mantinieks 30.09.2010

Laikam nav saprotams..
Skolotaja tik loti centas tikt gala ar so situaciju, ka vinai no ta radas veselibas problemas!
Tas ir ciniski! Katram cilvēkam ir jāsaudzē sava veselība!
Varbūt pēc Artūra domām skolotājai skolā būtu jātrādā līdz nāvei?

S skolniece 30.09.2010

Ja cilvēks veselību problēmu dēļ nevar tikt galā ar saviem pienākumiem, tad tiešām jāmeklē cits darbs. Vai tad man būtu jācieš no tā, ka es piem''eram apmeklēju pedikīri, kurai ir smagas redzes problēmas.

L lelle 30.09.2010

pilnībā piekrītu anetei

S slaviks 30.09.2010

Ak dievs mīļāis jessus, tak svētīt šo mīļo klasīti un piešķirt slaviku zināšanas, bet Evelenčik =] mana mīlestība

S Skolnieks 01.10.2010

Lasot jūsu visus, atvainojos "dumjos" komentārus es nevarēju neaizstāvēt skolotāju.

Pirms jūs rakstat šitādas jēlības un nomelnojat skolotāju, padomājat ar galvu un tad rakstat!Jūs katru dienu sēžat pieviņiem klasē?Jūs redzat visus notikumus?Jūs zināt to, ko skolotāja dara bērnu labā? NĒ NEZINAT!

Tādēļ beidzat aizskart skolotāju! Skolotāja nav vainīga! Šī klase jau SEPTĪTO GADU nemāk uzvesties, jebkurā stundā trokšņo, ārdās u.t.t

Skolotāja jau no Sestās klases KATRU audzināšanas stundu runāja visu laiku ar bērniem par šādām trakām situācijām un tas vienalga turpinās DIVUS GADUS skolotāja cīnās ar viņiem! Nav brīnums, ka skolotājai ir palicis slikti ar veselību!

Klase jau septīto gadu neklausa, viņi skolotājām pasaka, jā mainīsiemes, bet no tā nekas labāk nepaliek, kā ir, tā bijis.

Bērnu vecāki ir saukti daudz reižu, bet nepaliek labāk.
Un neviena skolotāja nevarēja tikt galā ar klasi 7 gadu laikā, jo es nezinu kas ar viņiem ir, bet viņiem ir kā vienalga!

L Lika 01.10.2010

S slaviks 01.10.2010

CitētsJa skolotaju bars 7 !!! gadu laika netiek galaar vienu klasi, tad atnemt diplomus un lai iet slaucit ielas.Ciik vienakrsi pateikt, netieku gala-ja ta saks runat arsts vai izdomas lidojuma laika pateikt lidmasinas pilots?Citi redz to nevar atlauties, a skolotaji var?Ar varu tur stradat neliek, netiec gala jau teicu ej slauki ielas.Kad par algam tad pirmie blauj.Riebj šitaisCitēts

Mēs mazie bērniņi izaugam nekā jūs izauguši un bļaujat mums virsū ! =] Tātad es pārdevu vienam čigānam vecus kartupeļus un nopelnīju 2 latus āāa'tāpēc es kontā dabūju 2 latus =]

Tagad pārdodu vecus pelēkus rāceņus un ir akcija tikai par 9.99k Ls tas ir ļoti lētu un par smieklīgu cenu.
Un paldies jūs saziedojat 4 latus ar to mums pietikai lai manai māsai izņemtu ārā PEGU jā paldies...

S Skolnieks2 01.10.2010

Smieklīgi:) Par ko tad viņi tajās audzināšanas stundās runā? Skolotājai ieteiktu pamācīties psiholoģiju un tad viņas klasē viss būs ok:) Varu iedomāties viņai ar veselību slikti jo viņa bļauj un cer ka nu viss būs labi, bet tā nebūs jo skolotājai ir jābūt kā draugam bet tai pašā laikā lai viņu ciena. Bet kāda var būt cieņa ja skolotāja neciena audzēkņus?

A ananims 01.10.2010

Labdien! Es macos 7.a klase! Es katru dienu redzu ka piekasa un abizo meitenes, vinjas ir normalas meitenes, ko jus darat!!Kalv tu pats gribi, lai tevi apsauka par ebreju!? Bet Baib un Estr skauz, ka vinjas ir smukakas par vinjam!!! Lai rulle metals!!! Ananims..Karoch jus visi esat divaini..

A ancis 01.10.2010

Slaviks . Tu esi muļtis, vai tikai gribi paradit ka esi 5 klase

X xxxxxxxxx 01.10.2010

Tā kā es ļoti labi zinu kāpēc skolotāja grbēja atteikties no 7.a klases audzināšanas, tad varu 100% apgalvot ka tā nu nav skolotājas vaina, jo zinu kas notika vecāku sapulcē..Un šeit nevajadzētu būt sūdzībai par UVSK 7.a klasi bet gan par jaunās meitenes tēvu, jo viņa izturēšanās klases vecāku sapulcē bija nepieņemama par kaut ko tādu var iesūdzēt arī tiesā! Un dažreiz vajadzētu arī noskaidrot par jauniņajiem, jauniņo vecākiem kaut ko pirms aprunā jauno skolu!!!

M marplstoxxxxx 01.10.2010

Sudzibas autors vismaz savu vardu un uzvardu mineja.Lidz ar to neuzskatu ka jums anonimam runātājam ir jātic.Par labo toni tas neliecina.

X xxxxxxxxx 01.10.2010

tieši šī anonīmā runātāja vai runātājs saka taisnību, kas nezin neko par šo tēmu tam vispār manuprāt nav tiesību ko negatīvu izteikt...

A Arturs 01.10.2010

Labdien! Jaunās meitenes tēvs ir cilvēks, kurš visu savu mūžu strādā! Uz sapulci viņš atnāca, lai parunātu ar klases biedru, ja viņus var tā nosaukt vecākiem un ar klases audzinātāju! Bija uzdots jautājums.. Kad klase būs kārtība un kad tie bērni, kuri grib mācīties un saņemt zināšanas varēs mierīgi to darīt, nevis netiktu pazemoti un draudēti! Bija izteikta kritika klases audzinātājai par to, ka brāķis viņas darbā nav pieļaujams! Tas arī viņai nepatika, jo tās nekārtības, kas notiek 7.a klasē notiek skolā nevis uz ielas un skolas audzinātāja ir atbildiga par to, kas viņai notiek klasē! Līdzīga situācija notika šajā klasē divu gadu atpakaļ, kura rezultātā meitenes vecāki bija spiesti mainīt skolu! To arī tēvs pieminēja skolotājai.. Uz ko viņa teica, ka meitene ir pati vainīga! Es uzskatu, ka tādai skolotājai, kurai atkārtoti klasē notiek šādas situācijas, gandrīz katru macību gadu nav attaisnojums. Jebkurš vecāks rīkotos tāpat! Ja citi vecāki uzskata savādāk man viņus un viņa bērnus ir ļoti žēl!

J Janis 01.10.2010

Ananr rakstitais tu nedomai par to ka, tos bernus kuri aizskar cita cilveka cieņu un godu ari var iesudzet tiesa, neskatotis uz to ka, viņiem ir tikai 13 g. Padoma.

X xxxxxxxxx 01.10.2010

draudēšana bērniemun skolotājai, un bērna pacelšana aiz "kakla" nav runāšana! Ja šada skaitās tēva runāšana ar skolotāju, skolēniem un skolēnu vecākiem?? kopš kuriem laikiem???
Protams šajā klasē nevalda nekāda īpašā kārtība, taču arī jaunā meitene nav ideāla - tāda pati kā klases biedri vien ir! Tā ka nav ko celt brēku!!!