Ulbrokada - serviss

pirms tehniskās skates aizdzinu savu spēkratu uz bremžu stendu un pie viena noregulēt lukturus jo vienu nācās nesen nomainīt. lukturus noregulēja taču bremžu stends katru riteni rādija savādāku. man piedāvāja mašīnu atstāt uz diennakti servisā un veikt bremžu diagnostiku, bet par cik skatei bija pēdējā diena un nākošajā rītā bija paredzēts svarīgs brauciens atteicos un nolēmu riskēt braukt uz csdd.
Uztraucos par savām bremzēm, taču nepatīkamu pārsteigumu iebraucot pa csdd vārtiem sagādāja tikko noregulētie lukturi no kuriem viens bija saskrūvēts debesīs. otrs pārsteigums par bremzēm, tiesa gan patīkams- bremzes ideālas.
skati izgāju jo tur pat uz vietas atsaucīgais inspektors atļāva lukturi pieregulēt. bet par servisu spriediet paši. es otreiz tur nebraukšu.

M mexica 29 01.04.2012

zinu tur to serisu uz lubanas ielas galaa, ar likumu krapnieki un blēži!manam audim taa nosmereja vaditaja seedekli, ka nu ja pusotrs gads ka katreiz tirot salonu atceros to eļļas maiņu, , , , nolādētie maitas.. kaaju tur nesperšu.kaut pats samainī.šu eļļu.

M mrraich 11.04.2012

Aizbraucu gaismas noregulēt. Gaidīju 40min. Noplēsa 5ls. Un tagad vakarā braucot - tālās kādas bija, tādas bija un tuvās vairs nevar pacelt zemāk vai augstāk.

I indigo292 04.04.2014

Sveiki,
kopš 2012 gada tur mainījā sgan personals gan priekšniecība tādeļ šobrīd tur strādā ļoti labi.