Uģis Reinvalds - Darbs Vācija

Baigi gurajs!
Ir celviki kam atnakusi tadi e-mail???????
;)))))))))
Uzmanies!!!
Talak bus e-maila teksts!

Sveiki!
Izvērtējot visus pieteikumus un mūsu sludinājumu par darbu Vācijā, piedāvāju Jums vienu no 24 vakancēm mūsu kompānijā. Apmaksājiet Lūdzu uz mūsu projekta vadātāja Uģa Reinvalda kontu 8.10ls + PVN21% = 9.80ls ( summa sevī ietver darba līguma sagatavošanas izdevumus, veselības apdrošināšanu, darba drošības grāmatiņas izsniegšanu). Apmaksas termiņš 29.01.2009, pretējā gadījumā uzskatīsim, ka atsakaties no mūsu piedāvājuma. 30.01.2009 visus strādāt gribētājus Lūdzam ierasties mūsu birojā Rīgā, Mūkusalas ielā 41b, 2.korpuss 1.durvis no labās puses 1. stāvs, durvju kods 4556, līdzi ņemot pasi, maksājuma kvīti un labu garastāvokli!

Ar cieņu, kadru daļas
vadītāja Latvijas filiālē
Ilze Stendzeniece

Projekta vadītāja rekvizīti:
Uģis Reinvalds
LV97PARX0004204510001

I

E Egits 28.01.2009

Kārtējais krāpnieks!!!Man atnāca tāda vēstulīte uz epastu, par darbu Vācijā.Jāsamaksā 9, 80 ls un ar kvīti rokās 30 01 09 jāierodās uz darba pārrunām.Tas viss ir blefs un meli!!!TAUTIEšI!NEIEKRīTIET!!!

. ...kl 28.01.2009

A man atnāca vēstule, ka es esmu vinnējusi ... vot neatceros...laikam 700000 dolārus. Man uz tādu un tādu adresi ir jāaizsūta visi dati par sevi, konta numurs utt. Tā izloze notika vienā no Āfrikas valstīm :D:D:D:D:D

V visuredzu!!! 29.01.2009

šis cilvēka ir arī ievietojis sludinājumu ss.lv, ka izsniedz kredītus. Komisijas maksa pieteikuma izskatīšanai Ls8.10. Konta numurs tas pats...

pidrilka vins!!!

ir tacu cilveki kas tic!

V viks 29.01.2009

ir tacu lohi, laj tik maksa, ugis, malacis:)))

V visuredzu!!! 29.01.2009

šķiet, ka tie, kas grib ņemt tos kredītus domā-nu gan jau šis nav krāpnieks. Cilvēks doma-man grūti, valsī situācija ne tā labākā..nu gan jau viņš nav kra'pnieks.. Bet tieši to arī šie krāpnieki izmanto-tas, ka bankās nevar paņemt kredītus un vēl pēdējo cilvēka cerību. Protams, pats vainigs, ka notic, bet ir jau tādi apvārdotāji...
Bet viens ir skaidrs-uz citu nelaimes savu laimi uzcelt nevar!! To naudu, ko viņi izkrāpj cilvēkiem, vēlāk viņiem kāds cits atņems dubultā!! Tāds ir nerakstīts likums!!

viks ir narkomans!!! un pasaules lielaka slimiba- pautu senite!!!
visu redzu kapec tu doma par kreditirem?? runa tacu par darbu!!!

V visuredzu!!! 29.01.2009

par kreditiem doamju tapec, ka sim cilvekam ar tadu pasu vardu bija sludinajusm ss.lv, ka izsniedz kreditu!! ari konta numurs tas pats, tikai tur vins e-pastus rakstija pats, nevis kaut kada sievite, kas darbojas vina varda!!

nu labi!!! bet ka to darbibu izbeigt???
nosist priduraku - vai ka???

Uģis Reinvalds- vecais gemisitualissavumatudrazejs!

J jurijs 30.01.2009

es piemeram dabuju kreditu, ja jums pasiem ir nenormalie paradi, slikta kreditvesture, ko jus vel gribat, jums visur atteiks., jus pasi esat karapnieki, ka nemaksajat ieprieksejos kreditus.

L Leila 02.02.2009

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru!

V Vetal 03.02.2009

Ari saņemu ka vinnejis 500000 Euro, nosutiju datus, atnaca : lai saņemtu naudu, parskaitiet mums 2500 Euro.