www.sudzibas.lv Uģis Karandzejs/ Negodīgs īrnieks Naudas nemaksāšana un slikta attieksme pret mašīnu

Uģis Karandzejs/ Negodīgs īrnieks - Naudas nemaksāšana un slikta attieksme pret mašīnu

Gribam pabrīdināt mikroautobusu autonomas par vienu klientu – Uģis Karandzejs, šis cilvēks sola paņemt mašīnu uz ilgu laiku un maksāt naudu katru nedēļu, maksa godīgo viņš pirmās 2-3 nedēļas, bet pēc tam sākas visādas problēmas: nevar atbraukt jo strāda, nav naudas jo jāpabeidz objektu, atrodas cita pilsēta un tā tālāk, pēc tam var vispār neatbildēt uz zvaniem un kad jau biedē ar policiju tad tikai parādās bet naudas tā pat nav un protams ka attieksme pret mašīnu ir briesmīga, esiet gatavi ieguldīt daudz naudas remonta pēc ša cilvēka lietošanas. Mašīna bija visu laiku pārkrauta.

R

Dainis 11.09.2017

Par šo personu jau ir līdzīgas sūdzības, vērsieties policijā par apzinātu mantas bojāšanu, ja protams bija nomas līgums.

R rich-mond 14.09.2017

tā arī izdarījām.

Работяга 11.09.2017

Jus jau besi, kad jus beigsiet raxtit sudzibas? Jauma masina ir vel lizinga un jums viss atmaksas kasko, bet ja ta ir veca tad tai visi mezgli ir beigti, tapat krauj vai nekrauj to vienalga jaremonte.. katra masina prasa naudu remontam katru menesi.. jus te vienkarsi izliksiet visus savus klientus!

R rich-mond 14.09.2017

Raksts domāts autonomam, lai tādi cilvēki ka viņš vairs nevarētu noīrēt mašīnu, bezjēdzīgus komentārus nevajag rakstīt.