www.sudzibas.lv Udensprieks.lv Slikts serviss, slikta kvalitāte

Udensprieks.lv - Slikts serviss, slikta kvalitāte

No sirds NEIESAKU sup dēļu īri udensprieks.lv iestādē.
Ļoti nepatīkama pieredze! Izīrējām 3 sup dēļus uz 1h. Pa ceļam vienam no dēļiem pazuda ķīlis/spura. Līdz ar viņu aizgāja pa burbuli maisiņš ar ģērbtuves skapīša atslēgu.
Dēļi viņiem ir ļoti sliktā stāvoklī - stiklašķiedra (acīmredzot ar detaļām uz puņķiem), bez sieta, ar grimstošajiem airiem (ja nozaudēsi airi būs jāmaksā 50eiro).
Kad par ķīļa izkrišanu /nogrimšanu informējām personālu, sākās diskusijas visu klātesošo priekšā, cik tas esot neiespējami, kā mēs to varējām dabūt gatavu utt.
Kādu laiku bija jāpagaida kamēr personāls sazvanīja īpašnieku. Pēc zvana mums beidzot atslēdza garderobes skapīti un teica, ka, esam brīvi (problēmas par pazudušo ķīli nebūs) Paņēmām mantas un devāmies uz auto. Netiku līdz stāvvietai kad atnāca sms, kad tomēr 5eiro par nozaudēto skapīša atslēgu būs jāsamaksā. Aizgāju samaksāt.
Atnākot uz mašīnu pamanīju, kad maniem jaunajiem šortiem visa pēcpuse ir balta, no sup dēļa. Būtu zinājusi, ka viņš krāso drēbes, ģērbtos ,,remota,, drēbēs! Nonākot mājās šortus metu veļas mašīnā - baltums neizmazgājās :( Šorti ir ārā metami. Kad nosūtīju bildes udensprieks, ar lūgumu rast risinājumus šajā situācijā, vīrietis solījās atzvanīt, kad apskatīs šortu bildes... līdz šai dienai pārzvanīšanu vai atvainošanos neesmu saņēmusi! Es jūtos apkrāpta!