www.sudzibas.lv ūdens skaitītāju rādījumi ūdens skaitītāju rādījumi

ūdens skaitītāju rādījumi - ūdens skaitītāju rādījumi

Labdien!!! Vēlos pasūdzēties par Kurzemes namu apsaimniekotāju, par ūdens skaitītāju rādījumiem... Visu laiku ar interneta starpniecību nododu ūdens rādītāju skaitītājus, ko var izdarīt kurzems namu apsaimniekotāju mājas lapā. www.kna.lv, atnāk rēķins par 2008, gada augustu un tur rakstīts: Uzmanību: Tehnisku iemeslu dēļ pagājušā mēnesī (2008.gada jūlijā) ūdens skaitītāju rādījumi, kuri bija nodoti caur internetu, nebija piefiksēti datu bāzē. Līdz ar to aprēķins veikts pēc vidējā patēriņa...Kā viņi var atļauties šitā krāpt cilvēkus, tad bija jānoslēdz tā interneta lapa, vai jāuzrāda, kādi ir tehniskie iemesli, lai cilvēki nenodotu caur internetu ūdens skaitītāju rādījumus.

Cilvēki esiet uzmanīgi ar šo krāpnieku bandu.

I

D Diana 12.09.2008

Ja netiek nodoti ūdenskaitītāju rādijumi vai kautkas notiek ar tehniku, kā šajā gadījumā, tad tiek aprēķināts vidējais patēriņš par pēdējiem trīs mēnešiem un tas kubu skaits tiek pieskaitīts pie Jūsu rādijumiem. Tāpēc neuztraucieties, neko lieku nebūsiet pārmaksājusi.

K KATRĪNE 10.09.2009

Nu ar AS Rīgas namu apsaimniekotājs ir tieši tāpat. Var nodot kādus rādītājus vien vēlies - rēķinā būs tā, kā izlems šīs iestādes ļoti kvalificētie un "laipnie" grāmatveži(: