www.sudzibas.lv UAV Factory Slikts serviss

UAV Factory - Slikts serviss

HR menedžeris Zane Meiersone nosūtīja man pieprasījumu uz LinkedIn. Dažas dienas vēlāk nosūtīja IT vadītāja darba piedāvājumu. Esmu pieņēmis intervijas ielūgumu. Man pajautaja, kāda bus labākā diena un laiks intervijai, un es uzreiz atbildēju, ka rīt plkst. 12:00.
Gaidiju 1 stundu visu pusdienas patraukumu un neesmu saņemis zvanu, tad dienu velak Zane sazinajas ar mani un piedavaja pārcelt laiku. Es teicu atkal ok, varam to izdarīt pirmdien plkst. 12:00. Viņa teica labi un atkal pazuda. Es gatavojos uz interviju, kā arī gaidiju veselu stundu izmantojot manu pusdienas patraukumu. Neiesaku nevienam. Nākamreiz es lasišu atsauksmes internetā pirms akceptešu interviju.

Guesswhat 13.12.2018

Nav nevienas pozitivas atsauksmes.

Ma Maibo 12.07.2019

Labdien,

Lūdzu padalieties ar augstākminēto informāciju saitā glasdoor.com sadaļā interviju novērtēšana. Šāda veida informācija ir jāizplata un ar to jādalās pēc iespējas vairākās platformās! Paldies Jums!