www.sudzibas.lv Twin Auto Ropažu 59 nekompetenti pārdevāji

Twin Auto Ropažu 59 - nekompetenti pārdevāji

Gribēju pabrīdināt parējos autobraucējus, nedoties un neiepirkties dotajā veikalā, jo pārdevēju ir nekompetenti...
nopirku eļļas devēju automašīnai, pārdevējs pēc katologa paskatījās pēc modeļa gada u.t., esot tik viens variants, viss, ok.
Nākamajā dienā aizbraucu uz servisu remontēties, pie reizes doto devēju nomainīja, bet izrādas ka nav īstais, jo sāka degt eļļas lampa, noņēma, jā nav īstais spiediens, nju braucu vakarā uz citu auto veikalu kas strādā velu vakarā un nopirku īsto devēju, ielika auto viss ok.
Šodien iebraucu dotajā veikalā Ropažu ielā saķu ņem atpakaļ atgiez naudu, šie, nē tu toč viņu jau uz auto licis, kur es tādu likšu, bļāviens, tas ka viņš losis man iesmērē ne to ir ok, bet atbildēt par savu neizdarību vajag.
Ok es dēļ ties sūda 3 lvl nabags nepalikšu, bet citus autobraucējus pabrīdināšu, TURATIES PA GABALU NO Ropažu 59 twin auto veikala.
p.s. ir bijuši tādi un līdzīgi varianti, vienmēr ir atrasti kompromisi, bet te nekā.

P

S stekers 15.06.2013

vecīt tu nēesi saskāries ar auto veikalu realitāti, jo kamēr tu uz veikalu neaiziesi ar konkrēto detaļu rokās un neiebāzīsi viņiem acīs ka tev vajag tādu un ne savādāku tikmēr 90% iedos nepareizo, tas jau nav tikai ar tavu minēto veikalu bet gan daudziem auto detaļu tirgotājiem.

K klients4 30.08.2013

Nevienā veikala netiek ņemtas atpakaļ preces kuras ir bijušas uzstādītas uz auto. Labā servisā pirms detaļas uzstādīšanas meistars pārliecinas vai detaļa atbilst vai nē.