www.sudzibas.lv Tvnet meitenīte-apkopēja Tvnet meitenīte-apkopēja

Tvnet meitenīte-apkopēja - Tvnet meitenīte-apkopēja

Ieraudzīju rakstu, par meitenīti kas no agra rīta tīra ielas un miskastes. Mazā apkopēja. Esmu šokā. Tas ir tik pretīgi, ka mazai meitenei liek tīrīt ap miskastēm un būt par mazu kājslauķi.
Tas nav laukos strādāt, savā labā, puķes laistīt vai grīdas nomazgāt, ja esi savās mājās, tas ir jādara, bet te cilvēki slavē par to, ka viņa tīra ne savas mājas, bet citu mēslus un staigā smirdēdama. Šāda ir mūsu nākotne? Apkopēji? Šo vispār var nosaukt par amatu? Pierādās cilvēku izglītības un morāles līmenis. Kā var vēlēties iet strādāt, tīrīt par grašiem citu mēslus, kuri ir katru dienu. Jā, nebūtu viņu, nebūtu tīrības un ir patīkami ka ir tīrs, bet ne jau rādīt to mazam bērnam un likt to darīt. Fui, fui, tam kurš atļāva, vai lika slaucīt ielas. Viņai ir jādomā par ko skaistāku, labāku, bet nevis jādzīvo tādā līmenī kā apkopēja, jo tās nav neko daudz darījušas, lai nebūtu tādas. Sorry, ja kādu aizskāru, bet lai bērnam liktu tīrīt ielas no agra rīta, kas nav viņu pienākums un cilvēki apbrīno... Tāpēc :D Kad nāk no laukiem un ir laucinieki, kuri paši bērnībā kakas vāca citiem, bet sava māja kā jau laukos vairums, ir kritiskā stāvoklī! Bērni, mācieties, lai nepazemotos kā šī meitenīte!
Sirsnīgu dieniņu:)

P