www.sudzibas.lv TV5 Neredzam TV5

TV5 - Neredzam TV5

Virszemes televīzijā televīzijas kanāls TV5 vairs nav redzams bezmaksas pakā. Lattelecom operatori paskaidro, ka rīkojums par kanāla TV5 kodēšanu ir nācis no paša TV5. Kam tas ir izdevīgi? Reklāmās joprojām sludina, ka Latvijas TV kanāli tiks raidīti par brīvu.

D dark1982 08.06.2010

Ko tu uzreiz cepies, ka LTC vainīgi, teica, ka TV5 pats pēc savas iniciatīvas pārgājis, lasi arī netā info. Un no kura laika TV5 ir latviešu kanāls???? Kaut vienu filmu LV esi redzējis?

B bloom 08.06.2010

Tv5 virszemē bija ielikta tikai tāpēc, ka skaitās (nu jau pagātnē) nacionālās apraides kanāls. A nacionālā apraide ir tāda figņa, kur pati televīzija (da kaut vai Mazpisānu Taurētājs) samaksā LRTVP gadā kaut kādus 700 tūkstošus un tad viņa visu gadu tiek bez maksas apraidīta teritorijā, par kuru vienojas. TV5 izlēma vairs nebūt šāds kanāls un palikt tipa tā kā 3+ vai TV6 - it kā vietējais, bet maksas. Ietaupīti 700 tūkstoši gadā, nav maz. Nezinu, cik tur daudz taisnības, ka TV5 jau sen zināja, ka ies prom no bezmaksas, bet fakts kā tāds. Cik zinu, šie arī Lattelecom neko daudz nav teikuši un, teiksim tā - drusku uzmetuši viņus. Citādi tādu lažu neatļautos.

H harijs 08.06.2010

Tas ir tikai sākums! TV 5 pasteidzās! Kad visi nabagi sapirksies dekoderus, tad arī pārējie kanāli pāries uz maksas kanāliem. Televīzijai nav izdevīgi pāraidīt par velti.
Kā ķer zivis? Iebaro un tad ar tīklu! Un mēs esam murdā, (tas ir pakaļā). Un maksāsim, jo kā gan bez TV.

S soundcheck 21.06.2010

Pilnīgi piekrītu Harijam. Tas viss izskatās pēc vēl vienas lielās afēras. Kāds labi nopelnīs uz tiem dekoderiem.

Cien. Dark1982,
28 gados nu jau tā kā vajadzētu saprast atšķirību starp vārdiem "ļatviešu" un "latvijas". Latviešu - nacionāla piederība, latvijas - valstiska piederība. (piem. valoda ir latviešu, nevis latvijas, bet himna ir latvijas, nevis latviešu).

W wilnis44 25.10.2010

TV 5 no 1. jūnija bezmaksas apraidē ir redzams Rīgas reģionā. Uz Valmieras pusi uztverams līdz Stalbei