www.sudzibas.lv TV kanals 3+ Sekss `bernu laika`

TV kanals 3+ - Sekss `bernu laika`

Vakar iesledzu televizoru ap 19.00 vakara - bet tur riktigs porno! Cilveki uz ekrana drazhas, atvainojiet mani. Es sashutuma meginu saprast, kas notiek, vai mana TV-pakaa paradijas kads pornokanals, - ne, tas ir tas pats vecais kanals 3+, kursh kadreiz radija miljas programmas, ko varejam skatities ar berniem.

Vissliktskais, ka man blakus vakar sedeja mana maza meita. Un tas ko vinja ieraudzija uz ekrana, pavisam nav domats berniem lidz 16 gadiem.

Ka es sapratu, shis ir realitates shovs KANIKULI V MEKSIKE, kursh Krievija nemaz nejiet tig agra laika, - tur tas tiek stingri kontrolets. Bet kas par bezatbildibu notiek musu TV-etera? Kur skatas musu Nacionala radio un televizijas padome? Vai turpmak, iesledzot TV-kanalu, kursh define sevi ka ginemes izklaides kanals, man jasuta bernus ara no istabas?

Gribu pabridinat cilvekus ar berniem, - nesledziet sho kanalu bernu klatbutne, - jus nevarat but droshi, ka jusu berni neieraudzis ekranaa pliko dzimumorganu un tamlidzigas lietas.

N Natasha L. 13.09.2013

я тоже это видела, просто шок.
я не понимаю, за отсутствие скажем титров штрафуют каналы,
а тут секс в эфире, время детское, - как так можно?
что теперь, блокировать этот канал, чтобы мелкие не включили?