www.sudzibas.lv Turkebab grēcinieku ielā Nekvalitatīvs ēdiens un nav higiēna

Turkebab grēcinieku ielā - Nekvalitatīvs ēdiens un nav higiēna

Pēc skaista vakarā jaungada koncerta operā, 28/12/2019 sadomājām aiziet paēst uzturku kebabu, bet esam vīlušies. Iīpašnieks, ka viņš stadījas priekšā nemācēja pat latviešu sarunvalodu, labi ka mēs to pārzinām, jo dzīvojam uk, ieteica mums mikseru grilu. Grilējot produktus redzēju, ka viņš nolaiza pirkstu un tad ar to pieķeras gaļai. Tas tā, par cik gaļa būs hermētiski apstrādāta, neaizrādīju. Tikai pēc tam, kad izgājām no ēstuves, lai nesabojātu apetīti, mans vīrs pateica, ka vīņš ne tikai laizīja pirkstu, bet noslaucīja ar pliku roku degunu un nospļāvās uz grīdas, domājot, ka neviens neredz. Pasniedzot ēdienu rīsi, bija mazliet silti un saķepuši. Anglijā mums neļauj sildīt rīsus otreiz, tas ir health and safety, jo uzkrājas organismam kaitīgas vielas, no kā var saindēties. Arī gaļa nebija pirmā svaiguma. Bet par cik bijām ļoti izsalkši, ēdām. Ļoti gribētu, lai turku īpašnieks iemācītos latviešu valodu un nepelnītu naudu uz nekvalitatīviem produktiem, kā arī būtu higēna.

Ar cieņu

anita hetherington

Papildināts Hanita 29.12.2019

Netika atrisināta

Ha

Džozefīne 29.12.2019

Fuj, nevajag iet pie tiem netīreļiem.

Teica Džozefīne, kas mazgājas tikai pirms Lieldienām un Ziemassvētkiem :)

Džozefīne 31.12.2019

Un dzimšanas dienā. :D

La Lailailai 30.12.2019

Tātad turks nemāk latviešu valodu, bet Tu māki gan, jo dzīvo Anglijā? Saki mēs te, iedzimtie, kā tādi turki -ne latviešu mēlē runājam, ne lasām... atbrauc ekonomiskie bēgļi no tālās britu zemes, ēd kebabus pie turkiem Vecrīgā un nes mums apgaismību...

No Noboby 30.12.2019

Manuprāt viņa minēja ka (spriežot pēc viņas uzvārda) vīrs pat ir iemācījies latviešu valodu nebūdams latvietis un ja tas arī tā ir, tad cieņu viņam nevis turkam vai tev

Ma Martins 04.01.2020

Lose,tagas gandriz visi kam ar galvu ir kartiba dzivo pastavigi un strada UK,Deutschland,Norge!

Ot Otis 04.01.2020

Cilvēki ar galvu arī te Latvijā spēj labi nopelnīt. Nevajag te savas bēgļu muļķības klāstīt. Ja dzīvē neesi ticis tālāk par vārdu ''Lose'', tad arī tur tu paliksi kā kājminams objekts. Lielai daļai no tur dzīvojošajiem šeit vēl arvien ir kā ģimenes tā arī visas citas saistības. Pastāsti kāpēc? Jo ir pietiekami tādu laimes meklētāju.. Ir reti kurš savu dzīvi tur spēj nokārtot līdz tiešām individuālam veidojumam, jo vienmēr tik skraidīs. Pienāks viens moments ,kad attapsies,ka ne ģimenes , ne draugu, bet protams virsstundu darbs kaut kādā gaļas cehā. Prioritātes.

Ot Otis 04.01.2020

''Pēc skaista vakarā jaungada koncerta operā'''... Tas brīdis kad cilvēks aiziet uz operu, bet pēc tam iet ēst kebabus... man kaut kā neiet kopā.

Kas tad Operaa baro?

Ha Hanita 05.01.2020

Jo paareejaas eestuves bija ciet

Ma Martins 05.01.2020

Niet kopaa! Viss skaidrs ar Tevi! Ja vinji ietu ieturet maltiti piemeram-"Lido" tad viss butu lieliski,bet Turkkebab fui! Tas tachu nav tautiska gara! Man piemeram arl kebabs labak garsho neka kaut kadi pelekie zirnji ar taukiem!

Ma Martins 04.01.2020

Mes ar visu gjimeni parcelamies pavisam projam! Ir rezidenta statuss UK un no Lv pilsoniibas oficiali ateikushies jau!