www.sudzibas.lv Turisma firma Ēdelveiss Pakalpojuma kvalitāte

Turisma firma Ēdelveiss - Pakalpojuma kvalitāte

Vēlējos padalīties savos iespaidos par Tūrisma firmas Ēdelveiss sniegto pakalpojuma kvalitāti. Rudens sākumā bijām nolēmuši kolektīvo pasākumu ar mērķi izklaidēties un iegūt kādu nezināmu faktu par Latviju un tās dabas objektiem. Paši izstrādājām maršrutu un lai būtu vieglāk to realizēt piesaistījām Tūrisma firmu Ēdelveiss. Līdz pasākuma dienai viss ritēja raiti un labi, arī priekšapmaksu apmaksājām laicīgi, lai no mūsu puses nebūtu nekādu nesmukumu, bet.... Izrādās šī tūrisma firma līguma punktus nepilda un savus pārkāpumus un kļūdas neatzīst. Visas dienas garumā, mēs, kā pakalpojuma ņēmēji, bijām pakļauti ''gides-pavadones'' Ramonas Draugas un šoferīša kaprīzēm un iegribām- programma pilnībā nebija izstrādāta un visi apskates objekti nebija skatāmi (kaut gan pirms tam līgumā bija atrunāta programma),WC apmeklējumi bija ierobežoti, mēs, kā pakalpojuma ņēmēji, tikām personīgi aizskarti, šoferīša garstāvoklis lika sevi manīt ik pa laikam, nepārtraukti tikām steidzināti un visu laiku neapmierinātais pavadošais personāls.
Pēc šī ''jaukā'' brauciena, mēģinājām sazināties ar tūrisma firmas vadītāju, bet rezultāts bija jau paredzams- nekas slikts nav noticis un šī GIDE ir vislabākā un sūdzību nekad nav bijis.(bet vienmēr ir pirmā reize).
Ja kādam ir vēlēšanās par savu naudu izbaudīt neciešamu attieksmi un ņirgāšanos par sevi, tad iesaku izmantot Tūrisma firmas ĒDELVEISS pakalpojumus. Tuvāk ar šo ''jauko'' kompāniju un viņas ''jaukajiem'' darbiniekiem skatīt šeit http://www.draugiem.lv/edelveiss.lv/firstpage/index
Ieteikums- pirms izvēlieties šo kompāniju, rūpīgi apdomājiet- vai vēlaties sabojāt sev dienu!

S Simona 07.05.2012

Viss, kas saistās ar tūrisma aģentūru Ēdelveiss ir tikai pozitīvs! Varu teikt tikai lielu PALDIES par brīnišķīgajām emocijām un piedzīvojumiem, ko sniedza ceļojums uz Horvātiju! :)

L Lapsenite 06.04.2013

Piekrītu Simonai!! Man ar tikai to labāko par ceļojumu uz Horvātiju 2012.gada jūnijā!

S Shailey 01.09.2013

Manuprāt, pašam autoram bija negatīvs raksturs, jo šī gada augustā, braucot uz Horvātiju viss bija ļoti organizēts, gide un šoferi bija ļoti laipni un atsaucīgi.Paldies viņiem par burvīgi pavadītajām 8 dienām Horvātījā.:)

E edelveisseguebki 14.03.2016

Кидают людей на деньги, не связывайтесь с этой компанией.

D Dana 25.05.2016

Tikai pozitīvas atsauksmes , īpaši, ja ekskursijas vada gide Silvija Zača.

L Lauma Ceriņa 13.10.2018

Braucu uz Horvātiju 29.septembrī,palasījos atsauksmes,un paliku uz pauzes-tad autobuss ne tāds,nakts mītne briesmīga-nu ko -nauda samaksāta tik uz priekšu.Autobuss normāls,paldies Dievam,kaut tik daudz,jau varēju atviegloti uzelpot.Pirmā nakts viesnīcā-viss tīrs,jauks,no rīta brokastiņas normālas,tad tik atzinos par savām bailēm,ka viss būs ne tā.Viss bija ļoti jauki,pat laiks pacentās savus nedarbus izdarīt pa nakti,lai mums ekskursija neritētu bez lietus.Te tev nu bija-vajag palasīt atsauksmes-iedzīvojies tikai liekos kreņķos.Ar šo firmu braucu pirmo reizi,bet ja būs piemērots maršruts,ne pēdējo!Gide ļoti jauka,uzpasēja mūs kā cāļu mamma,ka tik mēs kur nenoklīstam.

A Aldi.s 16.10.2022

Izsaku vislielāko paldies ceļojumu firmai "Ēdelveiss" par atbalstu un palīdzību ekskursijas organizēšanā Gulbenes senioriem uz Švarcvaldi Freiburgā Vācijā.
Kā arī liels paldies grupas vadītājai Silvijai Začai par pacietību un sapratni vadot mūs pensionārus un tiekot galā ar visu.
Lai jums veselība, izturība un daudz jaunu plānu turpmāk.
Liels Paldies!
Gulbenes seniori.