www.sudzibas.lv Tūrisma aģentūra KOLUMBS Neeksistējoši ceļojumi

Tūrisma aģentūra KOLUMBS - Neeksistējoši ceļojumi

Tā kā esmu pierakstījusies Jaunumu saņemšanai no tūrisma aģentūras Kolumbs, tad regulāri saņemu epastus par izdevīgiem ceļojumiem. Kā ierasts, ieskatoties mājas lapā www.kolumbs.lv, ieraudzīju piedāvājumu: Jaunais gads Romā tikai par Ls 129 (iekļauts lidojums +viesnīca).

Kāpēc gan nesagaidīt Jauno gadu Romā, ja tas maksā tik lēti? Sazinājos ar KOLUMBS pārstāvi. Saņēmu atbildi: Diemžēl par Ls 129 vairs neesot pieejams, jo visi ceļojumi tiekot tik ātri izpirkti. Dīvaini-mājas lapā joprojām bija redzams piedāvājums: tikai Ls 129! Pēc manas vēstules, ši informācija tika izlabota!

Pēc dažām dienām ielūkojos vēlreiz www.kolumbs.lv..un kāds pārsteigums!!! Atkal redzu: Jaunais Gads Romā tikai Ls 129! Protams, steidzīgi sazinājos ar Kolumbs pārstāvi! Ticiet vai nē-atkal šis piedāvājums nebija pieejams... Jutos jau otreiz pievilta... Nodomāju...ja jau izpirkti ir lētie piedāvājumi, tad būs vien jāiegādājas ceļojums par augstāku cenu. Atkal jau sazinājos ar Kolumbs pārstāvi..Šoreiz vēlējāmies iegādāties ceļojumu par Ls 199. Uz ko saņēmu atbildi:

" Šīs viesnīca ir pilna uz Jauno gadu. Tagad ir pieejamas citas. Man tiešām ir sisrnīgi žēl, ka Jums nekā nesanāk paspēt nopirkt ceļojumu.

Ko es varu Jums piedāvāt šobrīd, tas ir iedot 10 LVL atlaidi katram ceļotajam no 245 LVL (5* viesnīcā ar brokastīm)."

Jutos vairāk nekā pārsteigta par šādu piedāvājumu..jo šāda cena nebija norādīta www.kolumbs.lv . Mājas lapā joprojām varēja redzēt piedāvājumus par Ls 169, Ls 185 un Ls 199!!!

Dīvaina stratēģija kā pārdot ceļojumus...Acīmredzot KOLUMBS cenšas vai nu "iesmērēt" cilvēkiem dārgākos piedāvājumus sākumā vai arī vienkārši māna cilvēkus, izvietojot maldinošu informāciju!! Tāpēc nebrīnītos, ka lielākā daļa no Kolumbs mājas lapā redzamās informācijas nav patiesa...

J juris 16.12.2010

Nepasūtiet KOLUMBĀ ceļojumu maršrutu izstrādi, jo tā būs zemē izmesta nauda un laiks. Vislabāk izprintēt informāciju par Jūsu interesējošu valsti no polinfo.lv Viņi dara to pašu, tikai par lielu naudu :)

G gaga16 05.01.2011

Arī man ir nācies ļoti, ļoti vilties KOLUMBĀ... un par vadību diemžēl arī neko labu nevaru pateikt pēc personīgās pieredzes...

L Liene 06.04.2011

ļoti daudz negatīva dzirdēts par šo firmu

R rudolfs 18.11.2011

Gribeju jau pasutit aviobiljeti "" Letajas aviolinijas"" (Kolumba apaksfirma), bet peec apskatisanas lidkompanijas majas lapa (par 1/3 dargakas biljetes) un pec tam komentaros par Kolumbu, nolemu nerisket un nenjemt leto bileti, labak pa tiesho no aviokompanijas.

I Ineseeee 24.02.2012

Par vadību arī piekrītu no savas personīgās pieredzes... tā pati situācija valda arī šobrīd. Ir citas labākas aģentūras/firmas, kur pasūtīt ceļojumus...

A atina81 15.06.2015

Pilniba piekritu-tiek publiceta maldinosa informacija, maija ari bija it ka speciala akcija tikai TC Spice ar kuponu cena DIVIEM celojumam uz Italiju, bet kad lieta nonaca lidz apmaksai, izradijas, ka tas ir par vienu personu(pirms dosanas uz agenturu divas reizes zvaniju.lai noskaidrotu, vai ta tiesam ir cena DIVIEM, uz ko sanemu apstiprinosu atbildi).Strada neprofesionali:(