Tūrisma aģentura Eirozeme - Slikta viesnīca

Tūrisma aģentūras Eirozeme darbiniece pati ieteica mums viesnīcu šarmelšeihā - lēti un labi! Jā, mēs meklējām lētāko ceļojumu, bet ne šādu - viesnīca šarmelšeihā pilnībā neatbilda trijam zvaigznēm! Eirozemes darbiniece vēl teica, ka šī viesnīca ir tieši piemērota bērniem! Ups! Kad ieradāmies viesnīcas nummurā, reāli acis izpletās aiz šoka! - istaba netīrīta, bērna gultņai uzklāti netīri palagi, spilveniem nebija spilvendrānas, nebija dvieļu, bija nenormāli netīra duša un pods, daudz odi un milzīgi tarakāni! Viesnīcas personāls neprata ne angļu valodu, ne krievu. Kad vērsāmies ar sudzībām, vini tikai acis bolija un plati smaidija. ..Atvainojiet, bet kā var šādu viesnīcu piedāvāt mums mūsu tūrisma aģentūrā??? It sevišķi, ka darbiniece teica, ka pati esot tajā bijusi!!! Vienkārši šoks un sabojāts atvaļinājums! Protams, tikai pēc ceļojuma internetā aplūkoju citu tautību atsauksmes par to viesnīcu! - briesmīgas!!! Piem., kas pilnībā atbilst taisnībai : http://www.tury.ru/response.php?id=57087
Nu neticu, ka Eirozemes darbinieki nezina ko pārdod!!!

E Eseseseseseses 16.03.2010

vismaz uzrakstiet kaa to viesniicu sauca..

Z zikans 17.03.2010

Zeel ka bildes nav varetu irekt :D

S Sandra 18.03.2010

Viesnīcas nosaukums Sun Rise.
Lūk dažas bildes! http://www.tophotels.ru/main/gallery_rates/?categ=1&ID=4117&number=124730

ž žurkaKornēlija 18.03.2010

Fui, cik pretīgi, kā tādā Padomju laiku tualetē!!!Labi, ka brīdināji, ar Eirozemi nekad neielaidīšos, jo nevar jau zināt, ko viņi tajā galā liks priekšā...drausmīgs foto!!!

O ooo 15.04.2010

Principa dabujat, ko gribejat. Egipte 3* viesnicas nedrikst nemt, aizbraucat pa leto un dabujat preti atbilstosu servisu. Protams, agenturas darbiniece izdarijas nelietigi stastot, ka viesnica ir laba. Vismaz vareja teikt, ka nav pati tur bijusi un nezina par kvalitati.

A Alex 20.04.2010

А что вы хотели от 3 -ез звезд в Египте. Если сравнивать с европейским уровнем то 3 Египетских - это а лучшем слечае 1-на европейская звезда. В Египете рекомендуется 5 звезд брать и то не всегда идеально получается. Например в гостинице Pharaon 5* мне сначала достался номер в бунгало с неработающим холодильником и кондиционером и с видом на стройку (в 15 метрах от бунгало) где работала очень шумная бурильная установка :) За 10 баксов "благодарности" на рецепшене потом поменяли.

I inese 12.06.2010

Man nekaadu pretenziju pret sho firmu, 2x esmu pirkusi celaziimi.Viss notiek korekti un aatri.Firmas darbinieks Gunaars neatsaka sniegt informaaciju pat peec darba laika beigaam.Iesaku tomeer arii pashiem paskatiities atsauksmes par viesniicaam tophotel.ru-tur tauta siiki in smalki apraxta kas un kaa.
Bijaam Egiptee marta beigaas, arii 3 zvaigznju viesniicaa, esam ljoti apmierinaati..Falcon Inn Viva-jauka klusa viesniica, netaalu burviiga pludmale ar riffiem..

M Mārtiņš 14.07.2010

Man arī nav nekādu pretenziju pret šo uzņēmumu. Gan es gan mani draugi ir izmantojuši šīs tūrisma firmas pakalpojumus un neviens neko sliktu pateikt nevarētu, tieši otrādi. Pieļauju ka misēkļi var gadīties, bet tikpat labi mēs nevaram zināt kur slēpjas patiesība un kas pie tās vainīgs. Loģiski domājot, diez vai Eirozeme ir ieinteresēta taisīt šmuci un tas, ka visas piedāvātās ceļojumu viesnīcas viņi personīgi nevar izbraukāt, lai pārliecinātos par sniegtās informācijas patiesumu. Varbūt kādam kas bija iepriekš un labi atsaucās bija cits nummuriņš ar tīru podu un bez tā tarakāna, tik pat labi viesnīcā ir kas greizi nogājis uz to brīdi. Velns viņu sazin, bet tāpēc jau nevajag zākāt. Nju vismaz pēc šī posta man ir vēl lielāka pārliecība un domāju ka viņiem arī, ka viņi neko tādu personīgi neieteiks :), kaut gan kā jau teicu, nevar zināt kā tur viss bija.

bai bai
lai visiem saulaina diena

R Rihards_______ 17.01.2011

Pirmkārt, jebkurš ar galvu domājošs cilvēks no sākuma paskatīties atsaukmses tripadvisor.com un papētīs bildes googlaa, neviss uz dullo spersies uz Āfriku. IESLDZĒDZAT SMADZENES MĪLĪŠI!