www.sudzibas.lv Tūrisma aģentūra "Ciao Travel - Ceļojumu Eksperts" Neatbilstošu apkalpošanu no tūrisma aģentūras puses

Tūrisma aģentūra "Ciao Travel - Ceļojumu Eksperts" - Neatbilstošu apkalpošanu no tūrisma aģentūras puses

Mēs, 14 cilvēku grupa, kas iegādājās tūrisma aģentūra "Ciao Travel - Ceļojumu Eksperts" ceļazīmes ekskursijai uz Budapeštu 2014.gada 1.maija,

vēlamies izteikt savu sašutumu un ziņot par neatbilstošu apkalpošanu no tūrisma aģentūras puses, par

gida neprofesionālo darbu un autobusu vadītāju „ņirgāšanos” par pasažieriem.

Bez brīdinājuma no Aģentūras tika padots neliels mikroautobuss ar cietām, neērtām sēdvietām.

Pie tam, sešas no tām vispār nebija paredzētas ilgākam ceļam. Tā kā autobuss bija mazs, nebija vietas

mantām. Izrādījās, ka autobusa vadītāji nepārzina maršrutu: nevarēja atrast vajadzīgās viesnīcas,

nevarēja atrast gida norādītās tikšanās vietas. Tādējādi, pilnīgi nelietderīgi tika iztērēts mūsu ekskursijām

un brīvajām pastaigām paredzētais laiks. Vadītāji vairākkārt mainīja maršrutu, pat neinformējot gidu.

Atpakaļceļā uz mājām, pēc Polijas un Lietuvas robežas šķērsošanas, vadītāji nogrieza autobusu pa grants

ceļu un brauca pa to četras stundas, līdz pat Rīgai (kam šāds pārpildīts autobusiņš vispār nav piemērots).

Uz pasažieru lūgumu atgriezties uz maģistrāli, vadītāji nereaģēja.

Pasažieri, kas sēdēja aizmugurē nevarēja dzirdēt, ko runā gids. Par ekskursijām tika paprasīta

nauda, kas bija par 10 euro vairāk nekā bija paredzēts līgumā. Arī gida darbs nebija precīzs un organizēts,

jo dienas programmas tika bieži mainītas.

Мы група 14 человек ,купившие экскурсию в "Ciao Travel - Ceļojumu Eksperts", в Будапешт с 01.05.2014. желаем

сообщить вам о беспределе, которые устроили агенство и обслуживающий нас гид и

водители автобуса.

Без предупреждения был предоставлен маленький микроавтобус с жесткой посадкой, для

6 пассажиров были места не предусмотренные для длительной поездки,вещи сложить

не было места. Водители во время поездки не могли найти гостиницы и места

встреч,назначенные гидом, из-за этого было потрачено наше свободное время зря.

Неоднократно они меняли маршрут следования, не согласовав с гидом. На обратной

дороге в Ригу, после проезда границ Польши с Литвой они свернули на грунтовую дорогу

и везли по бездорожью до самой Риги 4 часа.

На слова и просьбы пассажиров вернуться на магистраль не реагировали. Не было слыщно

слов гида в автобусе сзади сидящим. За экскурсии было взято на 10 евро больше, чем

было оговорено в договоре. Не было четкой работы и организации со стороны гида, часто

менялась программа дня.

1 1234aaa 10.05.2014

Es ar šo ceļojumu kompāniju esmu braukusi kādas 5 reizes (no 2011. gada), un vienmēr viss bijis kārtībā - gan pa Baltiju, gan Poliju un Vāciju.

Ceru, ka Jūs pirms rakstījāt sudzibas.lv visas savas pretenzija rakstiksā veidā esat izkāstījuši kompānijas vadībai, un viss tiks ņemts vērā, un nākotnē viņi darīs visu iespējamo, lai nekas tāds ar citiem ceļotājiem nenotiktu.

Rodas sajūta, ka saasinās ceļojumu kompāniju konkurence savā starpā, un ir arvien grūtāk nokomplektēt pilnu autobusu, līdz ar to cieš ceļotāji, jo pie ierobežota finanšu līdzekļu daudzuma vienai ceļojotāju grupai ir, diemžēl, grūtāk saņemt lielisku servisu.

Protams milzīga kritika - gidam un transporta kompānijas pārstāvjiem un autovadītājiem, ja nemīl darbu ar cilvēkiem, tad lai vispār šajā jomā nestrādā un dara kaut ko citu! Jo, ja attieksme no šiem cilvēkiem būtu citādāka - pozitīvāka, pretīmnākošāka - šāds komentārs nebūtu, iespējams, šeit atrodams.

Secinājums paliek viens - pašu spēku organizēts ceļojums ir visideālākais variants. Brauc kur vēlies, nakšņo kādās viesnīcās vēlies, apskati objektus, kurus vēlies un cik ilgi vēlies, kaut vai maini maršrutu utt.

Ceru, ka vismaz izdevās izbaudīt Budapeštas un Vīnes burvību!

S ska0 12.05.2014

Šī firma nodarbojas arī ar tulkošanu un SAVIEM TULKIEM PAR DARBU NEMAKSĀ!!!

R Robērs 15.05.2014

Braucām 4 cilvēku grupiņa ar šo pašu "mikriņu" no Ciao Travel uz Budapēštu un piekrītam rakstam par apkalpošanas kultūras trūkumu.
Atbildot uz šā raksta komentētājai par rakstiska iesnieguma iesniegšanu kompānijas vadībai, ja viņi neuzskatīja par vajadzīgu mūs brīdināt par izmaiņām rakstiskā veidā tad arī mēs rakstiki viņus nebrīdinājam par sūdzības tapšanu.
Roberts, Dzidra, Leons, Ruta.

P.S.
Arī mēs uzrakstijām brīdinājumu par "Cia Travel" un publicējām socialajā tīklā Draugiem lv

S strategy 03.08.2014

Izrādās, šī firma ir eksperti gan ceļošanā, gan tulkošanā. Un plaša profila vāji eksperti, jo nav naudiņas, ko tulkiem samaksāt. Arī man palika labu summu parādā.