Turbo Motors - krāpniecība

Nevienam neiesaku izmantot šīs iestādes pakalpojumus, jo pats personīgi saskāros ar krāpniecību, nododot savu turbīnu uz diagnostiku, kura ir bez maksas, uzzinot remonta izmaksas es atteicos no tā, un atbraucu pakaļ savai turbīnai, un saņēmu to izjautā veidā, vēlāk konstatēju, ka viena no rezerves daļām ir apmainīta un man vietā iedota sveša un neejoša. Pēc tā nebrīnos, ka arī pārējas detaļas, kas atrodas iekšpusē ir apmainītas.

C

M Māris Turciņš 14.05.2019

Neticēju, līdz pats ieberzos. Turbomotors reāli čakarē privātos, itkā dod garantiju uz gadu, bet tīra diršana. Kad aizvedu pie viņiem, saliek, restaurē 350 naudiņas un pēc pāris mēnešiem kad noģērbās viņu restaurētā turbīna, atsakās taisīt. Prasa 300 eiro, itkā nākšot pretī man atlaidi iedos: d. Pēc restaurācijas, kad tika uzstādīta jau likās aizdomīgi. Turbīna bij skaļāka, svilpoja kas līdz tam nebija, pēc 2k km nobraukuma protams salūza.

D Dāniels Mazkalniņš 14.06.2020

Atdevu savu veco turbīnu itkā pateica ka noķīlējusi(atnesa izjauktu līdz 0 turbīnu un jā saka beigas visam! kautgan vēl strādāja,nopirku pie viņiem turbīnu par 300e+10e blīves un sākās problēmas, auto neiet tāpat kā iepriekšs!
Beigās izrādījās ka citur bij vaina,mainīju TURBO jo likās ka tur vaina ir,mhh..Atbrauc pie viņiem sāks Tev stāstīt cik vieņiem ir laba firma,nekur tādas nav,kādas viņiem iekārtas,labākās detaļas(citur tādu nav) karoč podstava konkrētākā!
Itkā gads garantija( Bet,teica ja tur kautkas salūzt nav mūsu vaina,nebrauciet,nebrauciet pie viņiem!

D Dāniels Mazkalniņš 14.06.2020

Atnesa man kautkādās turbīnas daļas,kuras bij galīgi beigtas(pilnībā visas)teica visam beigas(itkā manas,bet TURBO bij labs,tikko tik to sapratu uzzinot kur bij īzsti vaina un viņu atjaunotā TURBĪNA ir MAX mēsls no mēsliem
🤷🏻‍♂️Labi iegrābos,bet nu tāda dzīve,visapkārt Te Latvijā tādi cilvēki,ka tik kādu apšmaukt