www.sudzibas.lv Tulkojumu Fabrika Negodīgi darbinieki

Tulkojumu Fabrika - Negodīgi darbinieki

Gribētu izteikt sūdzību par "Tulkojumu Fabrikas" negodīgajiem darbiniekiem, jo īpaši tās vadītāju Sergeju Zumacu. Situācija sekojoša - es, būdama mātes cerībās un pašlaik dzīvodama mājās (uz slimības lapas), nodarbojos ar tulkošanas darbiem no/uz angļu/latviešu valodu. Katru nedēļu saņemu kādu tulkošanas pasūtījumu, ko attiecīgi izpildu un par kuru saņemu attiecīgu, godīgu samaksu.
Tad nu kādu dienu arī Zumaca kungs atsaucās uz manu sludinājumu un piedāvāja iztulkot kādu tehniskas ievirzes materiālu. Es uzņēmos tulkot un paveicu to četru dienu laikā. Paļaujoties uz Zumaca kunga godaprātu, uzreiz nosūtīju viņam visu iztulkoto materiālu. Pēc mūsu iepriekšējās vienošanās (gan caur e-pastu, gan telefoniski), samaksu par darbu viņam bija jāpārskaita uz manu konta numuru. Tā nu pagāja viena, divas, trīs dienas, bet nauda vēl nebija pārskaitīta. Vairākas reizes atkal sazinājos ar Zumaca kungu, uz ko viņš atbildēja, ka nav aizmirsis par samaksu, tikai dēļ savas lielās aizņemtības nav paspējis to pārskaitīt. Tā nu ir pagājušas jau 2 nedēļas, bet no samaksas ne ziņas, ne miņas.
Mana nojausma ir tāda, ka neesmu vienīgā, kuru šis tulkošanas birojs ļaunprātīgi izmantojis. Respektīvi, kad ir kāds lielāks pasūtījums un viņi netiek galā, tad tiek atrasti privātie tulki, kas paveic darbu, protams, par zemāku samaksu, un, ja vien ir izdevība, netiek arī samaksāts par darbu.

I

Z zuzis 02.03.2011

Ceru, ka nodokļus Tu maksā no saviem tulkošanas darbiem, a?

H harijs 02.03.2011

Uzticība, laba lieta. Tagad, kad apdedzinājies būsi uzmanīgāka. Es piemēram ņemu avansus, puslīdz droši.
Tavā vietā tā darītu, pie tam parādītu gatavo darbu un pēc pilnas samaksas to atdotu.

T ToIlze 02.03.2011

Kopš neatkarības atgūšanas Latvijā savairojies milzum daudz šo fabriku, bet vai CILVĒKU FABRIKA arī ir?

K kristina 02.03.2011

zuzis-loh! sam plati nalogi!

* ****** 02.03.2011

Zuzi, tu nodokļu inspektors vai?Kāda tev daļa gar citu nodokļiem? Maksā pats un liec citus miera.

č ČangalsPleška 02.03.2011

daze, esli i inspektor! Ne za 4to im nalogi platitj!

S SairaM 02.03.2011

Ja ir līgums - materiālos un morālos zaudējumus noteikti var piedzīt tiesas ceļā, ja nav ... švaki un piedodiet, bet - kur aitas, tur cirpēji. Diemžēl katrs tomēr mācās tikai no saviem grābekļiem - bet pāri tam visam - ir labi, ka kāds par to painformē.

S sūdumuša 02.03.2011

Tad nu gan kreņķis! Es arī esmu tulkotājs un vairums manu klientu ir ārzemju kompānijas. Ātrāk par 45 dienām nenotiek nekas! Solīdas latviešu firmas arī nereti apmēram pēc mēneša samaksā. Toties samaksā vienmēr. Mani manā turpat 10 gadus ilgajā tulkotāja stāžā līdz šim neviens nav piečakarējis. Chill out un netaisi cilvēkam neslavu.

S sūdumuša 02.03.2011

Turklāt - jā, firmu vadītāji tiešām MĒDZ būt aizņemti. Es aicinu Tevi būt saprotošai - šoreiz tāda būsi Tu, citreiz kāds cits būs saprotošs pret Tevi.

F ferrara 02.03.2011

es arī ceru, ka Ilze maksā nodokļus. vēl es ceru, ka Ilze ir profesionāla tulkotāja, nevis kāds, kas to dara tāpēc, ka zina angļu valodu.
Sūdumušai- niks izvēlēts atbilstošs uzvedībai ;) turklāt, ir vienalga, ka ārzemju tulkošanas kantori sūdumušai maksā pēc 45 dienām, ja Ilzei bija vienošanās par tūlītēju darba apmaksu, tad tā bija jāpilda. nav noteikti jābūt rakstiskam līgumam, arī mutisku vienošanos var uzskatīt par līgumu, un gan jau ir e-pasta sarakste, kurā ir noteikts, kad jānodod darbs un kāda būs apmaksa. Ilzei un pārējiem veiksmi cīņā par savu naudu :)

Čangal, gde ti?Otzovisj!

Zinka sosku4ilasj!

Z Zinaida 02.03.2011

Dobrii ve4er Čangal! Gde propadala vsjo eto vremja?

č ČangalsPleška 02.03.2011

Zanjata bila! A ti ne propadal? Vse vojue6?

Z Zinaida 02.03.2011

Ja to ne propadu, a 4em ti zanimae6sja?Interesno, kto tam v4era razvlekalsja, slu4aino ne ti?

č ČangalsPleška 02.03.2011

Gde opjatj? Pod tvoim nikom? Ili 4o?

Z Zinaida 02.03.2011

Kak budto ti ne znae6!Po4itai sama, o4enj daze interesno.A samoe glavnoe, 4to vse pome4eni, a ja etogo ne delaju, sama znae6j.A ti 4em zanimae6sja, vodku razlivae6j?Nalei mne toza, ho4u nogi pomitj!

č ČangalsPleška 02.03.2011

Ja ne pisala i ne budu pisatj pod tvoim nikom! I gde 4to napisano, ne znaju!

Z Zinaida 02.03.2011

Izvini, internet propal!Ja protiv tebja ni4ego ne imeju, i ne ho4u bol6e tebja obizatj. Interesno, kak tam Sonjka?

č ČangalsPleška 03.03.2011

Ti menja i ne obizal! A sonjka:), govorit uze zalobu kto to nastro4il, poetomu poedza teperj medlenno i tiho hoditj budut!