AtrisinātaTukuma Poliklinika nebūs sūdzība bet labas atsauksmes - Labas atsauksmes par dakteres Igrinfelde

Neatradu tādu mājas lapu atsauksmes.lv nolemu šaja mājas lapā uzrakstīt par d. I. Grinfeldes. Sen pie dakteres ārstējos. Vienmēr rūpīgi izpēta manus izmeklējumus, smalki izstātsta, pat par analīzēm, ko nevisai dara citi dakteri. Bijis esmu pie citiem psihiatriem, viņī zāles raksta tādas kādas pats uzzinu un izraksta. D. Grinfelde to nedara, jo izskaidro, kas kuras zāles nozīmē, pat urologa zāles izrakstītās, neietekca lietot (par vīrieša līniju) , jo man varot palikt sliktāk dēļ epilepsijas.
Reti kāds ārsts izstāsta par zālēm, izraksta un tik dzer, uztaisa par aptiekas vergu.
Dakter. I. Grinfelde vienmēr rūpīgi izspēta, cita ārsta izrakstītās zāles, jo man ir vairākas pasmagas diagnozes.
Liels paldies d. I. Grinfeldei psihiatrei kura man daudz palīdzēju.

Ar ciņu un izturību šajā atbildīgajā darbā

imants r.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Viedturs Krēcis 04.08.2023

ļoti laba dakter I.Grinfelde, paldies par pacietību mani uzklausot,un iedziļinoties manā veselības stāvoklī.

K Ksksbhakd 04.08.2023

Vairāk tādu ārstu! Paldies.